SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46988092

PARTEC s. r. o. v likvidácii

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým PARTEC s. r. o.

IČO
46988092
DIČ
2023695333
Sídlo
Zámocká 30, 811 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľDipl.-Betriebswirt (FH) Marco Juric+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PARTEC s. r. o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 23. 1. 2013. Vo vedení firmy: Dipl.-Betriebswirt (FH) Marco Juric, Dipl.-Ing.(FH) Sascha Juric a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 5 tis. € a zisk 402 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1056. z 1 246 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5 tis. €
Za rok
+0 %
02 tis.4 tis.6 tis.2016—2017+0 %2018+0 %2019+0 %2020+0 %2021+0 %2022+0 %2023+0 %2024+0 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2017, +0 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    1,9 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,8 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,8 %
    +3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €———
Výsledok hospodárenia402 €1 664 €2 435 €2 878 €1 727 €2 002 €951 €2 694 €1 428 €1 681 €2 065 €−232 €−3 262 €
Aktíva spolu48 461 €43 749 €39 345 €32 615 €26 879 €20 886 €15 508 €12 239 €9 159 €13 442 €9 680 €2 469 €1 449 €
Vlastné imanie21 432 €21 030 €19 366 €16 931 €14 053 €12 326 €10 324 €9 373 €6 679 €5 251 €3 570 €−3 494 €−3 262 €
Podané27. 3. 202625. 3. 202526. 3. 202425. 3. 202322. 3. 202224. 3. 202116. 3. 202028. 3. 201926. 3. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1056. z 1 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zámocká 30, 811 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 86835/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PARTEC s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • reklamné a marketingové služby,od 2013
  • administratívne služby,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251056. z 1 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

129 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 129.

História zmien

Posledná zmena 1. 9. 2026 · 3 záznamy

  1. 1. 9. 2026Nový člen vedeniaJUDr. Šimon Gmiterko, likvidátor
  2. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 23. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46988092

PARTEC s. r. o. v likvidácii – tržby 5 tis. € – IČO 46988092