SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46989650

RJM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2013
IČO
46989650
DIČ
2023681308
Sídlo
Dolná 36, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľRadoslav Maruniak

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RJM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 19. 1. 2013. Vo vedení firmy: Radoslav Maruniak. V roku 2025 mala firma tržby 810 tis. € (+13,5 %) a zisk 41 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať240. z 3 412 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
810 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2013
+374 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+37 %2015+5 %2016+15 %2017+5 %2018+4 %2019+5 %2020+4 %2021+13 %2022+20 %2023+44 %2024+8 %2025+14 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,8 %
  • Najlepší rok
    2023, +44 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,1 %
    −4,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,3 %
    −15,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,4 %
    −16,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,9 %
    +21,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby809 844 €713 514 €658 503 €458 249 €380 850 €336 118 €323 699 €308 977 €295 912 €281 280 €245 334 €234 446 €170 828 €
Výsledok hospodárenia41 324 €64 896 €66 297 €23 825 €35 890 €1 086 €19 904 €−15 165 €446 €−1 006 €−7 651 €3 366 €101 €
Aktíva spolu396 251 €240 215 €278 439 €209 646 €170 326 €108 872 €50 471 €29 491 €49 592 €51 145 €21 281 €16 727 €9 009 €
Vlastné imanie238 281 €196 958 €132 062 €65 765 €41 940 €6 050 €4 964 €−14 940 €225 €−221 €785 €8 437 €5 101 €
Podané30. 6. 202626. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202329. 6. 202229. 7. 20216. 10. 202028. 6. 20193. 4. 201829. 6. 201729. 6. 201629. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
240. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
19 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023681308
platiteľ od 1. 9. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dolná 36, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 23584/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2013
  • Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025240. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023681308
  3. 19. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46989650

RJM s.r.o. – tržby 810 tis. € – IČO 46989650