SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47004231

PPEL, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Závod · od 2013
IČO
47004231
DIČ
2023741247
Sídlo
Nová 1064, 908 72 Závod
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Puškáč

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PPEL, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Závod, v registri od 22. 3. 2013. Vo vedení firmy: Peter Puškáč. V roku 2025 mala firma tržby 400 tis. € (−7,5 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1226. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
400 tis. €
Za rok
−7 %
0500 tis.1 mil.2013—2014×4,52015+14 %2016+206 %2017+73 %2018+251 %2019−63 %2020−8 %2021+106 %2022−66 %2023+269 %2024−41 %2025−7 %
  • Najlepší rok
    2014, ×4,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,1 %
    −5,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,2 %
    −6,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,4 %
    −5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,5 %
    +10,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby400 145 €432 504 €736 528 €199 370 €583 560 €283 438 €307 843 €827 432 €235 557 €135 773 €44 421 €39 015 €8 694 €
Výsledok hospodárenia12 237 €36 667 €48 087 €32 411 €67 016 €37 127 €52 193 €66 413 €20 802 €10 658 €5 031 €4 527 €2 688 €
Aktíva spolu510 119 €440 306 €434 540 €365 564 €411 746 €252 634 €180 055 €220 017 €138 404 €88 513 €47 351 €15 441 €—
Vlastné imanie385 118 €377 905 €345 237 €300 177 €268 766 €204 438 €167 311 €115 119 €48 706 €27 904 €17 246 €12 215 €—
Podané29. 6. 202629. 6. 202524. 6. 202427. 6. 202328. 6. 202230. 3. 202129. 6. 20201. 7. 20191. 7. 201829. 6. 201726. 6. 201631. 3. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1226. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023741247
platiteľ od 16. 12. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nová 1064, 908 72 Závod
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 88197/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Závod.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • vedenie účtovníctvaod 2013
  • výkon činnosti stavebného dozoruod 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251226. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 12. 2022Nový spoločníkIng. Peter Puškáč, podiel 100 %
  3. 16. 12. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023741247
  4. 22. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47004231

PPEL, s. r. o. – tržby 400 tis. € – IČO 47004231