SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47008253

ZUMIST plus s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vranov nad Topľou · od 2013
IČO
47008253
DIČ
2023699304
Sídlo
Dlhá 848, 093 01 Vranov nad Topľou
firmy v okolí

KonateľStanislav Mika

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZUMIST plus s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, v registri od 8. 2. 2013. Vo vedení firmy: Stanislav Mika. V roku 2025 mala firma tržby 210 tis. € (+20,6 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať29. z 48 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
210 tis. €
Za rok
+21 %
Od 2013
−35 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+22 %2015−51 %2016−6 %2017+72 %2018−11 %2019−38 %2020−63 %2021+49 %2022+28 %2023−2 %2024+44 %2025+21 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,5 %
  • Najlepší rok
    2017, +72 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,8 %
    +0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,1 %
    −1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby210 395 €174 470 €120 942 €124 031 €97 083 €65 118 €176 255 €283 127 €317 166 €184 473 €195 535 €396 315 €324 106 €
Výsledok hospodárenia6 040 €4 682 €289 €231 €803 €2 488 €10 350 €−5 132 €19 058 €14 478 €19 594 €3 838 €42 476 €
Aktíva spolu194 978 €189 355 €194 887 €203 613 €213 888 €185 961 €194 759 €166 613 €191 559 €101 539 €122 570 €118 766 €118 612 €
Vlastné imanie126 495 €120 455 €115 773 €115 484 €115 253 €114 450 €111 962 €93 784 €98 917 €81 183 €66 706 €51 314 €47 476 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202326. 6. 202228. 6. 202129. 10. 202027. 6. 201925. 6. 201826. 6. 20171. 6. 201631. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
29. z 48 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023699304
platiteľ od 20. 6. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dlhá 848, 093 01 Vranov nad Topľou
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 2. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 27409/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4299 Výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vranov nad Topľou.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Montáž jednoduchých kovových výrobkovod 2013
  • Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorovod 2013
  • Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovaniaod 2013
  • Kontrola, opravy a montáž systémov automatického haseniaod 2013
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadeníod 2013
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 2013
  • Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmomod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 70 tis. € · posledná 23. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec SedliskáZmluva o dielo č. 2026/00163 tis. €23. 7. 2026
  • Obec SedliskáZmluva o dielo č. 2026/0027 tis. €23. 7. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202529. z 48
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 8. 2025Nový spoločníkStanislav Mika, podiel 100 %
  3. 19. 8. 2025Nový člen vedeniaStanislav Mika, konateľ
  4. 6. 5. 2020Presun sídlaDlhá 848 Vranov nad Topľoupredtým Dobrianského 1651 Vranov nad Topľou
  5. 20. 6. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023699304
  6. 8. 2. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47008253

ZUMIST plus s.r.o. – tržby 210 tis. € – IČO 47008253