SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47012111

Relmont, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2013
IČO
47012111
DIČ
2023733987
Sídlo
Zvolenská cesta 14, 974 05 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMgr. Ivan Saktor

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Relmont, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 26. 3. 2013. Vo vedení firmy: Ivan Saktor. V roku 2025 mala firma tržby 367 tis. € (−9,4 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať192. z 749 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
367 tis. €
Za rok
−9 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+39 %2015+144 %2016+105 %2017+110 %2018−0 %2019+159 %2020−14 %2021−2 %2022−0 %2023+33 %2024+10 %2025−9 %
  • Najlepší rok
    2019, +159 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,9 %
    −9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,6 %
    −0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,7 %
    −15,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby367 391 €405 621 €367 938 €277 616 €277 662 €283 574 €328 827 €126 956 €127 118 €60 478 €29 470 €12 094 €8 718 €
Výsledok hospodárenia9 141 €15 514 €12 165 €1 354 €−23 694 €1 224 €26 346 €19 536 €9 631 €3 634 €2 175 €1 214 €40 €
Aktíva spolu198 914 €280 129 €210 952 €113 087 €138 633 €126 060 €112 283 €82 052 €64 102 €22 408 €8 950 €6 686 €40 €
Vlastné imanie84 074 €74 933 €59 419 €47 255 €45 067 €68 761 €67 537 €41 191 €21 655 €11 970 €8 336 €6 161 €40 €
Podané22. 6. 202623. 6. 202528. 6. 202415. 6. 202317. 6. 202224. 3. 202117. 6. 202027. 6. 201925. 6. 201823. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
192. z 749 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023733987
platiteľ od 30. 11. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zvolenská cesta 14, 974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 23936/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2013
  • Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 91 tis. € · posledná 23. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Banskobystrický samosprávny krajRámcová zmluva o dodaní tovaru – kultúrne snímače47 tis. €23. 7. 2026
  • Záhradnícke a rekreačné službyServisná zmluva č. 01/06/2520 tis. €13. 6. 2025
  • Banskobystrický samosprávny krajKúpna zmluva24 tis. €3. 12. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4335), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025192. z 749
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

86 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 86.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 3. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Ivan Saktor
  3. 6. 3. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodFrantišek Filipko
  4. 11. 2. 2026Nový spoločníkMgr. Ivan Saktor, podiel 100 %
  5. 23. 1. 2026Nový člen vedeniaMgr. Ivan Saktor, konateľ
  6. 27. 11. 2024Zápis konečného užívateľa výhodFrantišek Filipko
  7. 27. 2. 2019Presun sídlaZvolenská cesta 14 Banská Bystricapredtým Sielnica 54 Sielnica
  8. 30. 11. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023733987
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47012111

Relmont, s.r.o. – tržby 367 tis. € – IČO 47012111