SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47015012

AutoObuv, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2013
IČO
47015012
DIČ
2023702153
Sídlo
Elektrárenská 3841/1, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľMiroslav Vilkovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AutoObuv, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 12. 2. 2013. Vo vedení firmy: Miroslav Vilkovský. V roku 2025 mala firma tržby 343 tis. € (−2,6 %) a zisk 312 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať555. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
343 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2013
+138 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+49 %2015−22 %2016+15 %2017−38 %2018+18 %2019+45 %2020−2 %2021+47 %2022+38 %2023+1 %2024−15 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,5 %
  • Najlepší rok
    2014, +49 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,9 %
    −12,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    −2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,8 %
    +2,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby342 662 €351 787 €412 099 €407 462 €295 007 €200 875 €205 692 €141 431 €119 477 €192 039 €166 707 €214 214 €144 147 €
Výsledok hospodárenia312 €2 350 €3 417 €4 236 €4 734 €−5 511 €−8 369 €−6 355 €−10 526 €8 701 €2 300 €−27 438 €−11 055 €
Aktíva spolu107 402 €89 596 €76 879 €59 677 €48 303 €59 589 €75 982 €36 852 €21 567 €24 089 €14 848 €18 383 €11 570 €
Vlastné imanie16 327 €16 015 €13 665 €10 247 €6 012 €−4 233 €1 278 €9 647 €5 475 €−22 492 €−31 193 €−33 493 €−6 055 €
Podané19. 3. 202617. 6. 202526. 3. 202411. 3. 202312. 3. 202218. 3. 202115. 3. 20207. 2. 20196. 2. 201830. 1. 201712. 3. 20165. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
555. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023702153
platiteľ od 15. 4. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Elektrárenská 3841/1, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 2. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 31651/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2013
  • Skladovanieod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025555. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 12. 2025Presun sídlaElektrárenská 3841/1 Michalovcepredtým Vihorlatská 625 Strážske
  3. 15. 4. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023702153
  4. 12. 2. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47015012

AutoObuv, s.r.o. – tržby 343 tis. € – IČO 47015012