SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47016175

M & M GROUPE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Somotor · od 2013
IČO
47016175
DIČ
2023695245
Sídlo
Obchodná 469, 076 35 Somotor
firmy v okolí

KonateľMarian Magura

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M & M GROUPE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Somotor, v registri od 1. 2. 2013. Vo vedení firmy: Marian Magura. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € (+7,6 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2983. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
+8 %
Od 2013
−52 %
050 tis.100 tis.2013—2014+2 %2015−14 %2016+14 %2017−12 %2018+138 %2019−19 %2020−1 %2021−79 %2022−74 %2023+239 %2024+38 %2025+8 %
  • Najlepší rok
    2023, +239 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,3 %
    +49,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    45,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,1 %
    +20,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,7 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby22 496 €20 913 €15 165 €4 467 €16 900 €78 993 €79 502 €97 716 €41 141 €46 729 €40 899 €47 738 €46 617 €
Výsledok hospodárenia5 018 €−5 703 €−2 975 €−11 082 €22 174 €6 066 €−34 882 €6 259 €−30 962 €−20 373 €−8 108 €−5 509 €491 €
Aktíva spolu82 347 €40 758 €50 893 €54 231 €94 696 €63 380 €105 154 €111 139 €219 816 €73 107 €15 844 €14 344 €57 090 €
Vlastné imanie10 992 €5 974 €11 677 €14 652 €−1 642 €−23 816 €−29 882 €−55 121 €−61 380 €−29 458 €−8 126 €−18 €5 491 €
Podané30. 3. 202630. 3. 202526. 3. 202430. 3. 202331. 3. 202230. 6. 20215. 7. 202026. 8. 20191. 7. 201831. 3. 201729. 6. 201624. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2983. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023695245
platiteľ od 7. 5. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 469, 076 35 Somotor
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 31590/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Somotor.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • administratívne službyod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 3 tis. € · posledná 21. 12. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252983. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 6. 2019Nový spoločníkMarian Magura, podiel 100 %
  3. 7. 5. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023695245
  4. 1. 2. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47016175

M & M GROUPE s.r.o. – tržby 22 tis. € – IČO 47016175