SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47019042

ML-Sped s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2013

predtým Obnia s. r. o.

IČO
47019042
DIČ
2023720127
Sídlo
Orechová 2642/17, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľGordana Lacmanović

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ML-Sped s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 2. 3. 2013. Vo vedení firmy: Gordana Lacmanović. V roku 2025 mala firma tržby 253 tis. € (−5,4 %) a zisk 57 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1583. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
253 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2013
+630 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+266 %2015+2 %2016+10 %2017+14 %2018+25 %2019+3 %2020+0 %2021−1 %2022+28 %2023−3 %2024+4 %2025−5 %
  • Najlepší rok
    2014, +266 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,6 %
    +15,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,5 %
    +14,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,7 %
    +4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,1 %
    +26,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby253 405 €267 803 €258 255 €267 234 €208 729 €210 262 €210 072 €203 620 €162 554 €142 724 €129 702 €126 879 €34 693 €
Výsledok hospodárenia57 197 €18 345 €28 669 €25 660 €11 541 €2 879 €16 291 €26 623 €17 577 €12 106 €−4 377 €12 393 €2 496 €
Aktíva spolu450 253 €224 617 €265 513 €240 494 €260 138 €264 592 €279 884 €288 216 €243 738 €281 172 €127 451 €95 770 €—
Vlastné imanie233 594 €176 397 €158 052 €129 383 €103 723 €92 182 €89 303 €73 012 €46 389 €31 618 €19 512 €23 889 €—
Podané7. 6. 202627. 5. 20252. 7. 202430. 6. 202330. 9. 202230. 9. 202130. 6. 20201. 7. 20191. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1583. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
15 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023720127
platiteľ od 9. 10. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Orechová 2642/17, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 34994/T
Základné imanie
9 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Obnia s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251583. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 7. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 7. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 7. 2014Presun sídlaOrechová 2642/17 Galantapredtým Kopčianska 10 Bratislava
  3. 9. 10. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023720127
  4. 27. 7. 2013Nový spoločníkMilenko Lacmanović, podiel 100 %
  5. 24. 4. 2013Zmena obchodného menaML-Sped s. r. o.predtým Obnia s. r. o.
  6. 24. 4. 2013Presun sídlaKopčianska 10 Bratislavapredtým Konventná 7 Bratislava
  7. 10. 4. 2013Nový člen vedeniaGordana Lacmanović, konateľ
  8. 2. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47019042

ML-Sped s. r. o. – tržby 253 tis. € – IČO 47019042