SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47022795

ProMon Salon, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47022795
DIČ
2023704089
Sídlo
Brančská 9, 851 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMonika Prokeinová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ProMon Salon, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 15. 2. 2013. Vo vedení firmy: Monika Prokeinová. V roku 2025 mala firma tržby 18 tis. € (−10,4 %) a stratu 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať730. z 1 244 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
18 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2014
+29 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+157 %2016+112 %2017−16 %2018+93 %2019−64 %2020−70 %2021−73 %2022+38 %2023+222 %2024+26 %2025−10 %
  • Najlepší rok
    2023, +222 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -132,3 %
    +10,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -27,6 %
    +4,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    120,2 %
    +27,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby17 837 €19 900 €15 740 €4 883 €3 550 €13 266 €44 206 €122 163 €63 335 €75 303 €35 513 €13 813 €—
Výsledok hospodárenia−23 603 €−28 403 €−34 346 €−34 994 €−33 833 €−28 569 €−29 663 €10 809 €−23 641 €−1 014 €1 313 €−446 €−1 487 €
Aktíva spolu85 490 €87 608 €83 892 €56 179 €19 623 €24 466 €40 238 €106 039 €36 342 €12 136 €12 398 €7 354 €3 836 €
Vlastné imanie−17 283 €6 321 €33 479 €20 825 €−44 855 €−11 023 €17 547 €47 210 €−20 275 €3 367 €4 380 €3 068 €3 513 €
Podané5. 3. 202617. 3. 202521. 2. 20242. 3. 20239. 3. 202210. 3. 202123. 3. 202022. 3. 201927. 6. 201821. 6. 201730. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
730. z 1 244 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023704089
platiteľ od 1. 7. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Brančská 9, 851 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 2. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 87389/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
96020 Kadernícke a kozmetické služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • služby súvisiace so skrášľovaním tela,od 2013
  • pánske, dámske a detské kaderníctvo,od 2013
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2013
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2013
  • fotografické služby,od 2013
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,od 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kadernícke a kozmetické služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025730. z 1 244
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kadernícke a kozmetické služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023704089
  3. 15. 2. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kadernícke a kozmetické služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47022795

ProMon Salon, s. r. o. – tržby 18 tis. € – IČO 47022795