SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47030038

DIAGNÓZA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2013
IČO
47030038
DIČ
2023764688
Sídlo
Mierová 1435/35, 924 00 Galanta
firmy v okolí

KonateľMUDr. Peter Gindl+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DIAGNÓZA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 3. 5. 2013. Vo vedení firmy: Peter Gindl, Ľubica Gindlová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 76 tis. € (−10,5 %) a zisk 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2157. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
76 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2014
−28 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+2 %2016−3 %2017−9 %2018−1 %2019−3 %2020−4 %2021+1 %2022+10 %2023+2 %2024−15 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +10 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    32,3 %
    −5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    39,5 %
    +18,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,1 %
    +5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,8 %
    +31,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby76 064 €84 978 €100 154 €98 225 €89 060 €87 883 €91 358 €93 886 €95 089 €105 011 €107 721 €105 570 €—
Výsledok hospodárenia24 550 €32 093 €50 200 €50 269 €37 670 €34 188 €15 607 €35 681 €39 749 €55 620 €52 987 €53 946 €21 590 €
Aktíva spolu93 935 €158 623 €126 179 €134 798 €101 364 €64 000 €206 213 €211 139 €180 882 €193 081 €140 802 €117 413 €40 535 €
Vlastné imanie62 143 €154 122 €122 027 €127 627 €77 358 €39 688 €131 537 €115 931 €80 249 €189 143 €133 523 €80 536 €26 590 €
Podané31. 3. 202622. 5. 202523. 4. 20246. 6. 202323. 5. 202228. 4. 20214. 5. 202028. 5. 201927. 4. 201812. 5. 201726. 5. 201627. 3. 20156. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2157. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová 1435/35, 924 00 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 5. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 31598/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - zariadenia spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v zdravotníckom povolaní a v študijnom odbore lekár v špecializovanom odbore rádiológiaod 2013
  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní lekár, študijnom odbore všeobecné lekárstvo a v špecializačnom odbore gynekológia a pôrodníctvo, mamológiaod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • administratívne službyod 2013
  • vydavateľská činnosťod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
46 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252157. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 1. 2018Nový člen vedeniaMUDr. Petra Klepancová, konateľ
  3. 3. 5. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47030038

DIAGNÓZA, s.r.o. – tržby 76 tis. € – IČO 47030038