SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47033002

Záhrady D A M A s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Biel · od 2013
IČO
47033002
DIČ
2023711448
Sídlo
Malobielska 426/42, 900 24 Veľký Biel
firmy v okolí

KonateľDaniel Maceák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Záhrady D A M A s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Biel, v registri od 2. 3. 2013. Vo vedení firmy: Daniel Maceák. V roku 2025 mala firma tržby 44 tis. € (+191,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať864. z 1 617 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
44 tis. €
Za rok
+191 %
Od 2013
+158 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−76 %2015×6,82016+133 %2017+63 %2018−18 %2019−30 %2020+10 %2021−37 %2022+106 %2023−78 %2024−24 %2025+191 %
  • Najlepší rok
    2015, ×6,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,8 %
    +15,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,2 %
    +12,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,8 %
    +5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,5 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby44 222 €15 175 €20 019 €88 985 €43 131 €68 701 €62 212 €89 290 €109 107 €66 892 €28 696 €4 192 €17 143 €
Výsledok hospodárenia3 432 €−1 127 €5 953 €14 299 €−8 639 €8 592 €1 105 €−37 136 €7 083 €5 232 €893 €700 €113 €
Aktíva spolu89 674 €81 222 €47 162 €50 972 €36 094 €51 656 €60 047 €74 222 €98 657 €24 644 €6 592 €5 853 €—
Vlastné imanie37 192 €33 761 €34 888 €28 934 €14 634 €23 275 €14 683 €17 706 €18 842 €11 759 €6 527 €5 787 €—
Podané8. 6. 202620. 6. 20258. 6. 202426. 6. 202329. 6. 202219. 6. 20218. 12. 202119. 6. 201930. 6. 20181. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
864. z 1 617 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
434 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023711448
platiteľ od 1. 12. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Malobielska 426/42, 900 24 Veľký Biel
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 87751/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81300 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľký Biel.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2013
  • poskytovanie služieb v oblasti dopravy v rozsahu voľnej živnosti,od 2013
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve,od 2013
  • čistiace a upratovacie služby,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2013
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2013
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 154 tis. € · posledná 30. 11. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025864. z 1 617
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti súvisiace s krajinnou úpravou).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 2. 2017Záložné právoveriteľ: Consumer Finance Holding
  3. 1. 12. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023711448
  4. 2. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti súvisiace s krajinnou úpravou s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47033002

Záhrady D A M A s. r. o. – tržby 44 tis. € – IČO 47033002