SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47040912

Kubina s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · od 2013
IČO
47040912
DIČ
2023704958
Sídlo
Družstevná 439/22, 916 01 Stará Turá
firmy v okolí

KonateľJaroslav Kubina

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Kubina s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, v registri od 26. 2. 2013. Vo vedení firmy: Jaroslav Kubina. V roku 2025 mala firma tržby 360 tis. € (+58,8 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať174. z 462 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
360 tis. €
Za rok
+59 %
Od 2014
+104 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+37 %2016−52 %2017−1 %2018+14 %2019+33 %2020−17 %2021+75 %2022+4 %2023−42 %2024+48 %2025+59 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,7 %
  • Najlepší rok
    2021, +75 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,0 %
    −5,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,8 %
    −22,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,1 %
    −13,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,6 %
    +15,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby360 402 €226 939 €153 847 €266 488 €255 439 €145 874 €174 919 €131 040 €114 517 €115 933 €242 703 €176 804 €—
Výsledok hospodárenia14 495 €20 558 €−15 445 €−2 085 €2 721 €−795 €6 535 €10 907 €−2 999 €2 570 €−12 592 €27 251 €−6 726 €
Aktíva spolu205 469 €100 789 €56 220 €163 570 €202 239 €85 837 €70 513 €72 549 €65 040 €113 112 €163 270 €160 322 €3 187 €
Vlastné imanie58 395 €43 901 €23 344 €38 789 €40 875 €38 152 €38 946 €32 410 €21 503 €24 503 €21 933 €34 525 €−1 726 €
Podané8. 3. 202610. 5. 202524. 6. 202430. 4. 202312. 6. 202230. 5. 20212. 10. 202024. 6. 201912. 6. 201815. 2. 201725. 2. 20167. 4. 20156. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
174. z 462 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023704958
platiteľ od 1. 8. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Družstevná 439/22, 916 01 Stará Turá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 2. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 27767/R
Základné imanie
14 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10710 Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Turá.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Výroba pekárskych a cukrárenských výrobkovod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel: 3od 2021
  • Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhraduod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10710), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025174. z 462
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 8. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 6. 2025Presun sídlaDružstevná 439/22 Stará Turápredtým Družstevná 475/96 Stará Turá
  3. 5. 11. 2013Nový spoločníkJaroslav Kubina, podiel 100 %
  4. 1. 8. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023704958
  5. 26. 2. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47040912

Kubina s. r. o. – tržby 360 tis. € – IČO 47040912