SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47042877

ELSOR, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Váhovce · od 2013

predtým GAS-KONTROL MZ, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47042877
DIČ
2023710854
Sídlo
925 62 Váhovce
firmy v okolí

KonateľPeter Kozmér

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELSOR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Váhovce, v registri od 2. 3. 2013. Vo vedení firmy: Peter Kozmér. V roku 2025 mala firma tržby 95 tis. € (−28,3 %) a zisk 32 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1283. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
95 tis. €
Za rok
−28 %
Od 2013
+99 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+26 %2015−16 %2017−67 %2018+55 %2019×5,82020−34 %2021−69 %2022×9,32023−24 %2024−37 %2025−28 %
  • Najlepší rok
    2022, ×9,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    33,9 %
    +32,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    56,5 %
    +49,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,3 %
    +28,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,4 %
    −27,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby94 559 €131 818 €208 923 €273 300 €29 438 €96 440 €147 177 €25 534 €16 474 €—50 435 €59 733 €47 520 €
Výsledok hospodárenia32 028 €1 628 €4 938 €8 802 €284 €419 €164 €3 167 €5 891 €−3 503 €24 684 €30 989 €19 877 €
Aktíva spolu105 754 €93 734 €88 380 €114 740 €78 183 €69 577 €53 935 €15 262 €12 800 €5 286 €80 783 €58 164 €31 254 €
Vlastné imanie56 715 €24 687 €23 059 €18 121 €9 320 €9 035 €8 617 €14 344 €11 177 €5 286 €80 589 €55 866 €24 877 €
Podané26. 2. 202625. 3. 202528. 3. 202429. 3. 202310. 3. 202211. 3. 202124. 3. 20207. 3. 20192. 3. 20183. 2. 201718. 2. 201613. 2. 201620. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1283. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023710854
platiteľ od 1. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
925 62 Váhovce
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 31123/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
UČTODAT, s.r.o. · GAS-KONTROL MZ, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Váhovce.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • vedenie účtovníctvaod 2016
  • činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 2017
  • verejné obstarávanieod 2017
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 145 tis. € · posledná 26. 8. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251283. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 9 záznamov

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 2. 2017Zmena obchodného menaELSOR, s.r.o.predtým UČTODAT, s.r.o.
  3. 15. 2. 2017Presun sídla646 Váhovcepredtým 636 Veľká Mača
  4. 15. 2. 2017Nový spoločníkPeter Kozmér, podiel 100 %
  5. 1. 2. 2017Nový člen vedeniaPeter Kozmér, konateľ
  6. 16. 4. 2016Zmena obchodného menaUČTODAT, s.r.o.predtým GAS-KONTROL MZ, s.r.o.
  7. 16. 4. 2016Presun sídla636 Veľká Mačapredtým 943 Veľká Mača
  8. 1. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023710854
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47042877

ELSOR, s.r.o. – tržby 95 tis. € – IČO 47042877