SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47044110

Simple Retail, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47044110
DIČ
2023714924
Sídlo
Pribinova 19273/32E, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľFrantišek Paračka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Simple Retail, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 2. 3. 2013. Vo vedení firmy: František Paračka. V roku 2025 mala firma tržby 71 tis. € (−4,9 %) a zisk 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4258. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
71 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2014
+30 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+15 %2016+40 %2017−12 %2018−12 %2019+9 %2020+7 %2021−4 %2022+106 %2023−6 %2024−49 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +106 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    35,1 %
    +21,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    82,0 %
    +17,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,9 %
    +11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,3 %
    −10,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby71 250 €74 932 €146 313 €156 477 €76 000 €79 562 €74 083 €68 251 €77 450 €88 158 €63 075 €54 800 €—
Výsledok hospodárenia25 017 €9 863 €50 009 €41 681 €23 319 €38 664 €26 064 €25 734 €21 053 €8 587 €7 786 €11 909 €7 469 €
Aktíva spolu114 244 €94 643 €95 963 €233 292 €211 887 €153 690 €113 989 €90 111 €70 502 €42 158 €34 204 €27 829 €15 854 €
Vlastné imanie30 517 €15 363 €55 509 €47 181 €28 819 €44 164 €31 437 €31 107 €26 426 €13 960 €13 159 €17 282 €12 469 €
Podané4. 6. 20264. 3. 202513. 6. 202429. 6. 202315. 6. 202225. 5. 202123. 7. 202013. 6. 201919. 6. 20189. 3. 201710. 5. 20162. 6. 201517. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4258. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023714924
platiteľ od 1. 7. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pribinova 19273/32E, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 87750/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254258. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 3. 2024Presun sídlaPribinova 19273/32E Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Kopčianska 10 Bratislava
  3. 5. 1. 2022Nový spoločníkFrantišek Paračka, podiel 100 %
  4. 1. 7. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023714924
  5. 2. 5. 2014Nový člen vedeniaFrantišek Paračka, konateľ
  6. 2. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47044110

Simple Retail, s. r. o. – tržby 71 tis. € – IČO 47044110