SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47044527

OKO2 s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žitavany · od 2013
IČO
47044527
DIČ
2023742556
Sídlo
Šafárikova 61/16, 951 97 Žitavany
firmy v okolí

KonateľMiroslav Kukla

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OKO2 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žitavany, v registri od 6. 4. 2013. Vo vedení firmy: Miroslav Kukla. V roku 2025 mala firma tržby 42 tis. € (+145,1 %) a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3632. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
42 tis. €
Za rok
+145 %
Od 2014
+113 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+74 %2016+32 %2017+7 %2018−19 %2019−32 %2020−47 %2021+283 %2022−33 %2023−11 %2024−47 %2025+145 %
  • Najlepší rok
    2021, +283 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -41,7 %
    +59,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -24,1 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    119,0 %
    +24,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby41 910 €17 102 €32 288 €36 442 €54 354 €14 208 €26 875 €39 295 €48 688 €45 322 €34 249 €19 677 €
Výsledok hospodárenia−17 461 €−17 324 €−11 988 €−5 712 €19 749 €−15 949 €−24 954 €−25 021 €−5 572 €−1 565 €−2 288 €−738 €
Aktíva spolu72 442 €71 153 €49 316 €45 651 €39 615 €25 621 €31 246 €38 394 €15 994 €22 181 €9 250 €3 502 €
Vlastné imanie−13 790 €3 672 €−79 004 €−67 016 €−61 304 €−81 553 €−65 569 €−40 614 €−12 863 €−7 291 €−5 812 €−3 524 €
Podané29. 6. 202616. 5. 202528. 3. 202431. 3. 20233. 5. 202213. 7. 202118. 9. 202031. 3. 201930. 6. 201820. 6. 201730. 6. 201612. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3632. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023742556
platiteľ od 11. 9. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šafárikova 61/16, 951 97 Žitavany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 34017/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žitavany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • Služby požičovníod 2013
  • Poskytovanie služieb informátoraod 2013
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2013
  • Diskotekárska činnosťod 2013
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Fotografické službyod 2013
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 62 tis. € · posledná 1. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto Zlaté MoravceZmluva o nájme nebytových priestorov4 tis. €1. 3. 2026
  • Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republikyDOHODA O SPLÁTKACH11 tis. €15. 12. 2024
  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI15 tis. €11. 12. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253632. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 9. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023742556
  3. 28. 2. 2015Presun sídlaŠafárikova 61/16 Žitavanypredtým Duklianska 3 Zlaté Moravce
  4. 28. 2. 2015Nový spoločníkMiroslav Kukla, podiel 100 %
  5. 6. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47044527

OKO2 s.r.o. – tržby 42 tis. € – IČO 47044527