SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47045191

Castrum Building, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2013

predtým CASTRUM BUILDING, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47045191
DIČ
2023720688
Sídlo
Mojšová Lúčka 162/162, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Branislav Piroha

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Castrum Building, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 9. 3. 2013. Vo vedení firmy: Branislav Piroha. V roku 2025 mala firma tržby 61 tis. € (+12,0 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1722. z 3 304 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
61 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2014
+24 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−3 %2016+5 %2017−27 %2018−36 %2019+54 %2020+70 %2021+22 %2022+89 %2023−15 %2024−54 %2025+12 %
  • Najlepší rok
    2022, +89 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,4 %
    −9,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,7 %
    −6,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,1 %
    −2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,2 %
    −5,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby60 696 €54 174 €118 395 €139 408 €73 661 €60 167 €35 349 €23 000 €36 212 €49 657 €47 491 €49 050 €—
Výsledok hospodárenia9 956 €13 923 €5 240 €−120 €1 976 €26 203 €8 992 €−9 756 €1 849 €3 615 €2 181 €14 642 €1 150 €
Aktíva spolu163 792 €160 418 €133 650 €101 129 €76 124 €81 387 €32 799 €24 219 €33 723 €30 282 €25 127 €26 044 €7 399 €
Vlastné imanie84 850 €74 894 €60 971 €55 732 €55 852 €53 876 €27 673 €18 681 €28 436 €26 588 €22 973 €20 792 €6 150 €
Podané9. 5. 202629. 6. 202530. 5. 20249. 6. 20235. 3. 202224. 3. 20216. 6. 202022. 3. 201917. 3. 201829. 3. 201713. 3. 201631. 3. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1722. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023720688
platiteľ od 10. 12. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mojšová Lúčka 162/162, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 58593/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Castrum Building, s.r.o. · CASTRUM BUILDING, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • vydavateľské činnostiod 2013
  • faktoring a forfaitingod 2013
  • vedenie účtovníctvaod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 181 tis. € · posledná 18. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Obec Plavecké PodhradieZmluva o dielo 1/20246 tis. €18. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251722. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 9. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 12. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2023720688
  3. 9. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47045191

Castrum Building, s. r. o. – tržby 61 tis. € – IČO 47045191