SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47049201

PerMedIT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2013
IČO
47049201
DIČ
2023714363
Sídlo
Keldišova 19, 040 18 Košice
firmy v okolí

KonateľDoc. MUDr. Eva Szabóová, PhD.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PerMedIT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 1. 3. 2013. Vo vedení firmy: Doc. Eva Szabóová a Peter Szabó. V roku 2025 mala firma tržby 147 tis. € (+15,7 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1493. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
147 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2014
+761 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2016+157 %2017+14 %2018+26 %2019+28 %2020+3 %2021+3 %2022+4 %2023+28 %2024+13 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2016, +157 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,2 %
    −8,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -7,7 %
    −17,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,0 %
    −10,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,6 %
    +17,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby146 696 €126 795 €112 435 €88 129 €84 638 €82 157 €80 147 €62 576 €49 801 €43 799 €17 030 €—
Výsledok hospodárenia−4 688 €6 044 €16 212 €5 095 €9 318 €11 766 €14 621 €19 642 €6 628 €9 195 €−9 050 €−14 192 €
Aktíva spolu118 139 €94 779 €99 215 €78 761 €93 564 €55 156 €36 028 €46 332 €43 558 €28 263 €33 633 €41 562 €
Vlastné imanie60 700 €65 388 €59 344 €43 131 €38 036 €28 718 €27 707 €23 841 €4 200 €−2 428 €−13 242 €−4 192 €
Podané30. 4. 202628. 3. 202521. 3. 202429. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202131. 3. 202025. 3. 201929. 3. 201814. 3. 20177. 1. 20162. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1493. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Keldišova 19, 040 18 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 31785/V
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • vydavateľská činnosťod 2013
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • počítačové službyod 2013
  • výskum a vývoj v oblasti humanitných a spoločenských viedod 2013
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
27 zmlúv
posledná 16. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaDohoda o platbách na rok 2026-2027—16. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—12. 8. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaDohoda o platbách na rok 2025-2026—6. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024
  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaDohoda o platbách - na rok 2024-2025—7. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251493. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 2. 2023Nový spoločníkDoc. MUDr. Eva Szabóová, PhD., podiel 65 %
  3. 2. 2. 2023Nový spoločníkRNDr. Peter Szabó, PhD., podiel 35 %
  4. 1. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47049201

PerMedIT s.r.o. – tržby 147 tis. € – IČO 47049201