SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47056274

Vertical Systems, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ruská Nová Ves · od 2013
IČO
47056274
DIČ
2023719258
Sídlo
080 05 Ruská Nová Ves
firmy v okolí

KonateľSlavomír Krivák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Vertical Systems, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ruská Nová Ves, v registri od 12. 3. 2013. Vo vedení firmy: Slavomír Krivák. V roku 2025 mala firma tržby 127 tis. € (+4,4 %) a zisk 53 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať587. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
127 tis. €
Za rok
+4 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−61 %2015+67 %2017×60,32018+13 %2019+9 %2020−9 %2021+38 %2022+21 %2023+6 %2024+3 %2025+4 %
  • Najlepší rok
    2017, ×60,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    41,8 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    91,4 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    57,7 %
    −25,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,9 %
    +28,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby126 767 €121 467 €118 288 €111 582 €92 425 €67 218 €73 992 €68 135 €60 321 €—1 000 €600 €1 545 €
Výsledok hospodárenia53 039 €52 369 €53 937 €54 942 €56 464 €33 679 €32 967 €20 523 €14 031 €−2 509 €−1 462 €238 €103 €
Aktíva spolu91 948 €62 710 €79 417 €69 662 €65 953 €48 037 €55 641 €37 550 €20 544 €1 465 €3 914 €5 377 €5 223 €
Vlastné imanie58 039 €57 369 €58 937 €59 942 €61 464 €38 679 €37 967 €25 523 €14 897 €865 €3 374 €5 317 €5 103 €
Podané28. 3. 202629. 3. 20254. 3. 20241. 3. 202317. 3. 202223. 3. 202114. 3. 202018. 3. 20195. 3. 201826. 6. 201716. 3. 201622. 3. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
587. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023719258
platiteľ od 14. 3. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
080 05 Ruská Nová Ves
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 27605/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ruská Nová Ves.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Vydavateľská činnosťod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025587. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 7. 2019Presun sídla250 Ruská Nová Vespredtým Mirka Nešpora 49 Prešov
  3. 12. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47056274

Vertical Systems, s. r. o. – tržby 127 tis. € – IČO 47056274