SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47065231

TOM - STAV s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rožňava · od 2013
IČO
47065231
DIČ
2023721216
Sídlo
Marikovszkého 45, 048 01 Rožňava
firmy v okolí

KonateľMarián Tomášik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TOM - STAV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rožňava, v registri od 13. 3. 2013. Vo vedení firmy: Marián Tomášik. V roku 2025 mala firma tržby 37 tis. € (+235,2 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5274. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
37 tis. €
Za rok
+235 %
Od 2014
−43 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015−44 %2016−1 %2017+42 %2018+33 %2019−39 %2020−3 %2021−7 %2022+23 %2023−6 %2024−74 %2025+235 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,9 %
  • Najlepší rok
    2025, +235 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    34,4 %
    +249,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    110,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,6 %
    +117,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,2 %
    −31,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby36 529 €10 898 €42 629 €45 264 €36 885 €39 621 €40 878 €67 114 €50 438 €35 456 €35 960 €63 831 €—
Výsledok hospodárenia12 564 €−23 440 €1 427 €295 €3 705 €2 990 €−7 566 €3 854 €3 567 €3 102 €−11 705 €−4 871 €1 290 €
Aktíva spolu42 403 €26 782 €42 947 €40 880 €23 627 €19 102 €15 794 €27 516 €21 134 €16 249 €13 384 €21 162 €22 470 €
Vlastné imanie11 356 €−1 207 €22 233 €20 807 €−1 272 €−4 977 €−8 251 €−685 €−4 539 €−8 106 €−11 208 €1 373 €6 290 €
Podané26. 3. 202626. 5. 202527. 3. 202411. 3. 202331. 3. 202211. 5. 202110. 3. 202013. 3. 201920. 6. 201810. 5. 201714. 6. 201617. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5274. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023721216
platiteľ od 1. 5. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Marikovszkého 45, 048 01 Rožňava
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 31895/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rožňava.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Výkon činnosti stavebného dozoruod 2013
  • Výkon činnosti stavbyvedúcehood 2013
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2013
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltuod 2013
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 2013
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 33 tis. € · posledná 26. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RožňavaDohoda – NP Finančné stimuly – Práca na skúšku848 €26. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255274. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023721216
  3. 13. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47065231

TOM - STAV s.r.o. – tržby 37 tis. € – IČO 47065231