SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47074191

Bebelino s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svit · od 2013

predtým KatSi s.r.o.

IČO
47074191
DIČ
2023760013
Sídlo
Školská 621/24, 059 21 Svit
firmy v okolí

KonateľPaedDr. Katarína Šifrová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Bebelino s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svit, v registri od 8. 5. 2013. Vo vedení firmy: Katarína Šifrová a Mária Kubandová. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a stratu 304 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2623. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−69 %
03 tis.5 tis.8 tis.2013—2014+20 %2015−36 %2016+55 %2017−47 %2018+71 %2019+70 %2020−44 %2021−59 %2022+150 %2023−60 %2024+216 %2025−69 %
  • Najlepší rok
    2024, +216 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 424 €4 546 €1 439 €3 580 €1 432 €3 505 €6 213 €3 662 €2 142 €4 012 €2 586 €4 018 €3 338 €
Výsledok hospodárenia−304 €2 650 €−135 €166 €−2 320 €−823 €459 €−5 135 €362 €2 284 €891 €1 760 €800 €
Aktíva spolu5 839 €6 145 €3 152 €3 287 €3 122 €5 519 €6 455 €6 212 €11 616 €11 215 €8 931 €8 056 €6 041 €
Vlastné imanie5 499 €5 802 €3 152 €3 287 €3 122 €5 442 €6 421 €5 962 €11 097 €10 735 €8 451 €7 560 €5 800 €
Podané16. 3. 202623. 3. 202511. 6. 202423. 6. 202321. 6. 20223. 6. 20214. 3. 202019. 3. 20198. 3. 201823. 2. 201731. 3. 20169. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2623. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Školská 621/24, 059 21 Svit
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 5. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 27902/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KatSi s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svit.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Výroba hračiek a hierod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252623. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 10. 2017Zmena obchodného menaBebelino s. r. o.predtým KatSi s.r.o.
  3. 20. 10. 2017Nový spoločníkMgr. Mária Kubandová, podiel 50 %
  4. 20. 9. 2017Nový člen vedeniaMgr. Mária Kubandová, konateľ
  5. 10. 10. 2014Presun sídlaŠkolská 621/24 Svitpredtým Štefánikova 26 Svit
  6. 8. 5. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47074191

Bebelino s. r. o. – tržby 1 tis. € – IČO 47074191