SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47075341

AccoTaxes Management, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47075341
DIČ
2023749387
Sídlo
Panónska cesta 3698/7, 851 04 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMgr. Ján Šimunič

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AccoTaxes Management, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 3. 4. 2013. Vo vedení firmy: Ján Šimunič. V roku 2025 mala firma tržby 320 tis. € (+54,2 %) a zisk 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať153. z 1 456 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
320 tis. €
Za rok
+54 %
0200 tis.400 tis.2013—2014×6,72015+103 %2016+43 %2017+20 %2018+30 %2019−1 %2020−34 %2021+21 %2022+11 %2023+32 %2024+20 %2025+54 %
  • Najlepší rok
    2014, ×6,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,6 %
    +5,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,1 %
    +15,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,8 %
    +8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,0 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby320 044 €207 564 €173 351 €131 143 €118 461 €97 835 €147 641 €149 011 €114 197 €94 801 €66 280 €32 572 €4 880 €
Výsledok hospodárenia30 579 €7 491 €4 743 €10 326 €1 360 €3 063 €17 814 €16 416 €15 617 €11 888 €6 027 €2 934 €−940 €
Aktíva spolu259 653 €198 919 €173 517 €147 206 €170 216 €170 499 €128 462 €119 141 €90 308 €65 714 €49 312 €17 067 €5 085 €
Vlastné imanie132 317 €101 737 €94 246 €89 503 €79 177 €77 817 €74 754 €56 941 €40 526 €24 909 €13 021 €6 994 €4 060 €
Podané17. 6. 202630. 6. 202529. 6. 202420. 6. 202325. 6. 202219. 6. 202128. 10. 202020. 6. 201921. 6. 201822. 6. 20171. 5. 201624. 6. 20154. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
153. z 1 456 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
12 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023749387
platiteľ od 15. 9. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panónska cesta 3698/7, 851 04 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 88376/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2013
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • vedenie účtovníctvaod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6920), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025153. z 1 456
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 17. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 11. 2021Nový spoločníkMgr. Ján Šimunič, podiel 100 %
  3. 15. 9. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023749387
  4. 3. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47075341

AccoTaxes Management, s. r. o. – tržby 320 tis. € – IČO 47075341