SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47085487

Murat group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým BelFin Consult, s.r.o.

IČO
47085487
DIČ
2023751928
Sídlo
Žehrianska 3180/4, 851 07 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMilan Mikula

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Murat group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 5. 4. 2013. Vo vedení firmy: Milan Mikula. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2329. z 2 788 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
×5,6
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+285 %2015−2 %2016+0 %2017−37 %2018+90 %2019−21 %2020−53 %2021+84 %2022−61 %2024−89 %2025×5,6
  • Najlepší rok
    2025, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • ROE
    33,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,1 %
    +45,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,0 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby6 812 €1 221 €—11 572 €29 678 €16 114 €34 000 €43 180 €22 732 €36 000 €36 000 €36 690 €9 532 €
Výsledok hospodárenia4 747 €−1 653 €−3 758 €−4 367 €816 €−2 137 €937 €4 681 €−4 289 €2 247 €2 779 €5 399 €3 615 €
Aktíva spolu15 747 €10 813 €11 806 €15 369 €22 319 €18 484 €21 608 €28 485 €29 361 €36 299 €40 200 €15 994 €9 979 €
Vlastné imanie14 016 €9 269 €10 922 €14 680 €19 047 €18 231 €20 368 €19 431 €14 750 €19 039 €16 792 €14 013 €8 615 €
Podané30. 6. 202610. 6. 202517. 6. 202427. 6. 202327. 5. 20221. 6. 202130. 3. 202029. 3. 20192. 4. 201829. 3. 201711. 3. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2329. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
527 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Žehrianska 3180/4, 851 07 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 88459/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
BelFin Consult, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2026
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2026
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2026
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2026
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252329. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 10. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 10. 2026Nový spoločníkMilan Mikula, podiel 100 %
  2. 14. 8. 2026Nový člen vedeniaMilan Mikula, konateľ
  3. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 5. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47085487

Murat group s. r. o. – tržby 7 tis. € – IČO 47085487