SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47094656

Pece Szanto s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pliešovce · od 2013

predtým PECE Szanto Sečík, s.r.o.

IČO
47094656
DIČ
2023752786
Sídlo
Zaježová 203, 962 63 Pliešovce
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Szanto

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pece Szanto s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pliešovce, v registri od 3. 4. 2013. Vo vedení firmy: Vladimír Szanto. V roku 2025 mala firma tržby 13 tis. € (−77,8 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1090. z 1 235 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
13 tis. €
Za rok
−78 %
Od 2013
+7 %
025 tis.50 tis.75 tis.2013—2014+292 %2015−21 %2016+20 %2017−28 %2018+38 %2019+7 %2020−9 %2021−5 %2022+85 %2023−24 %2024+1 %2025−78 %
  • Najlepší rok
    2014, +292 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -47,8 %
    −44,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby12 632 €56 863 €56 056 €73 646 €39 805 €41 912 €45 829 €42 990 €31 186 €43 383 €36 272 €46 174 €11 785 €
Výsledok hospodárenia−6 032 €−2 045 €−5 036 €3 091 €−926 €−189 €−1 760 €−2 121 €12 €−2 365 €−318 €1 536 €−106 €
Aktíva spolu6 440 €14 059 €14 550 €21 911 €12 635 €8 371 €5 910 €15 048 €22 095 €24 391 €17 147 €16 032 €7 408 €
Vlastné imanie−11 017 €−4 985 €−2 940 €2 096 €−995 €−69 €120 €1 639 €3 760 €3 747 €6 112 €6 430 €4 894 €
Podané8. 3. 20269. 3. 202510. 3. 202423. 3. 202313. 3. 202210. 3. 202117. 3. 202023. 6. 201923. 3. 201828. 3. 201729. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1090. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023752786
platiteľ od 1. 4. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zaježová 203, 962 63 Pliešovce
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 23956/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PECE Szanto Sečík, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pliešovce.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2013
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2013
  • Upratovacie službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251090. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 8. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2024Zmena obchodného menaPece Szanto s.r.o.predtým PECE Szanto Sečík, s.r.o.
  3. 10. 5. 2022Nový spoločníkIng. Vladimír Szanto, podiel 100 %
  4. 1. 4. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2023752786
  5. 3. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47094656

Pece Szanto s.r.o. – tržby 13 tis. € – IČO 47094656