SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47095997

REMAP, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lietavská Lúčka · od 2013
IČO
47095997
DIČ
2023745361
Sídlo
Cementárenská 4/59, 013 11 Lietavská Lúčka
firmy v okolí

KonateľMarián Repkovský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

REMAP, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lietavská Lúčka, v registri od 6. 4. 2013. Vo vedení firmy: Marián Repkovský a Patrik Repkovský. V roku 2025 mala firma tržby 21 € (−99,9 %) a stratu 403 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1271. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
21 €
Za rok
−100 %
Od 2021
−100 %
020 tis.40 tis.60 tis.2021—2022+19 %2023+7 %2024−28 %2025−100 %
  • Najlepší rok
    2022, +19 %
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162014
Tržby21 €32 371 €45 213 €42 287 €35 428 €——————
Výsledok hospodárenia−403 €−266 €−2 667 €−795 €−1 140 €−777 €1 729 €−508 €−156 €−408 €0 €
Aktíva spolu4 970 €4 734 €23 583 €902 €3 860 €582 €553 €505 €1 808 €1 105 €—
Vlastné imanie4 597 €4 734 €5 000 €—3 860 €——0 €0 €0 €5 000 €
Podané5. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202428. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202120. 10. 202028. 6. 201929. 6. 201830. 6. 201730. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1271. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cementárenská 4/59, 013 11 Lietavská Lúčka
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 58791/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lietavská Lúčka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2013
  • prevádzkovanie kartových hier mimo kasínaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 9. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251271. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47095997

REMAP, s.r.o. – tržby 21 € – IČO 47095997