SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47097698

TT Tvar, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2013

predtým Infinitus Group, s.r.o

IČO
47097698
DIČ
2023739982
Sídlo
Seredská 247/4012, 917 05 Trnava
firmy v okolí

KonateľRoman Rezbárik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TT Tvar, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 5. 4. 2013. Vo vedení firmy: Roman Rezbárik. V roku 2025 mala firma tržby 352 tis. € (+33,2 %) a zisk 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1457. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
352 tis. €
Za rok
+33 %
Od 2014
+44 %
01 mil.2 mil.2014—2015+114 %2016+114 %2017+48 %2018−37 %2019−63 %2020+6 %2021−26 %2022+18 %2023+91 %2024−62 %2025+33 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +114 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,0 %
    −6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    41,2 %
    −20,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,8 %
    −41,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,1 %
    +53,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby351 993 €264 289 €690 063 €360 756 €304 794 €414 185 €390 291 €1 043 895 €1 655 252 €1 115 299 €522 335 €244 504 €—
Výsledok hospodárenia38 879 €45 503 €53 523 €42 230 €20 974 €8 082 €−42 276 €126 510 €460 639 €360 179 €156 602 €67 510 €15 517 €
Aktíva spolu230 921 €78 411 €178 747 €146 277 €192 238 €814 374 €810 666 €938 681 €700 932 €549 814 €293 536 €118 512 €27 779 €
Vlastné imanie94 404 €74 025 €99 565 €90 042 €97 812 €563 476 €555 394 €597 670 €471 161 €406 227 €244 628 €88 027 €20 517 €
Podané28. 2. 202621. 3. 20252. 4. 202431. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202113. 7. 202027. 3. 201919. 2. 20189. 5. 20175. 2. 201625. 3. 201525. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1457. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023739982
platiteľ od 6. 11. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Seredská 247/4012, 917 05 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 31378/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Infinitus Group, s.r.o
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Skladovanieod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Administratívne službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
posledná 2. 2. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251457. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 28. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 8. 2021Zmena obchodného menaTT Tvar, s. r. o.predtým Infinitus Group, s.r.o
  3. 13. 8. 2021Nový spoločníkRoman Rezbárik, podiel 100 %
  4. 3. 8. 2021Nový člen vedeniaRoman Rezbárik, konateľ
  5. 24. 2. 2021Zmena obchodného menaInfinitus Group, s.r.opredtým TT Tvar, s. r. o.
  6. 24. 8. 2016Presun sídlaSeredská 247/4012 Trnavapredtým Seredská 6864/6 Trnava
  7. 6. 11. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023739982
  8. 5. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47097698

TT Tvar, s. r. o. – tržby 352 tis. € – IČO 47097698