SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47116641

Uno Ottica s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · od 2013
IČO
47116641
DIČ
2023747836
Sídlo
Garbiarska 2584, 031 01 Liptovský Mikuláš
firmy v okolí

KonateľMiroslav Lahoda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Uno Ottica s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 16. 4. 2013. Vo vedení firmy: Miroslav Lahoda. V roku 2025 mala firma tržby 519 tis. € (−6,4 %) a zisk 46 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1088. z 15 639 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
519 tis. €
Za rok
−6 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+23 %2016+71 %2017+47 %2018×17,62019+17 %2020−9 %2021+3 %2022−4 %2023+0 %2024+1 %2025−6 %
  • Najlepší rok
    2018, ×17,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,9 %
    −5,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,0 %
    −5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,3 %
    −5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,6 %
    +9,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby519 008 €554 340 €548 435 €546 510 €569 738 €552 323 €607 622 €519 186 €29 425 €20 062 €11 766 €9 546 €—
Výsledok hospodárenia46 117 €78 071 €73 256 €125 199 €116 765 €122 931 €135 997 €101 617 €5 841 €4 394 €4 041 €4 100 €−867 €
Aktíva spolu870 260 €718 650 €772 807 €662 718 €502 226 €498 212 €420 867 €364 952 €26 635 €23 883 €17 248 €11 806 €4 133 €
Vlastné imanie656 161 €610 044 €628 273 €555 017 €429 819 €383 054 €260 123 €124 126 €22 509 €16 668 €12 274 €8 233 €4 133 €
Podané31. 3. 202627. 3. 202527. 3. 202428. 3. 202311. 2. 202231. 3. 202130. 4. 20201. 4. 20191. 4. 201828. 6. 201722. 6. 201616. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1088. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023747836
platiteľ od 1. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Garbiarska 2584, 031 01 Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 58860/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Mikuláš.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Očná optikaod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 10. 10. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251088. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 11. 2023Presun sídlaGarbiarska 2584 Liptovský Mikulášpredtým Štúrova 1968 Liptovský Mikuláš
  3. 1. 10. 2021Nový spoločníkMiroslav Lahoda, podiel 100 %
  4. 1. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023747836
  5. 16. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47116641

Uno Ottica s.r.o. – tržby 519 tis. € – IČO 47116641