SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47124369

TechFrame, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2013
IČO
47124369
DIČ
2023771629
Sídlo
Kozácka 7987/54, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Tatiana Šoltésová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TechFrame, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 25. 4. 2013. Vo vedení firmy: Tatiana Šoltésová. V roku 2025 mala firma tržby 106 tis. € (+183,1 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3001. z 11 432 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
106 tis. €
Za rok
+183 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014×25,62015−34 %2016−53 %2017−1 %2018+41 %2019×11,62020−20 %2021−75 %2022×14,32023+14 %2024−54 %2025+183 %
  • Najlepší rok
    2014, ×25,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,9 %
    +68,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    54,8 %
    +174,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    48,1 %
    +123,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,3 %
    −25,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby105 957 €37 434 €82 200 €72 372 €5 055 €19 973 €24 989 €2 150 €1 530 €1 545 €3 275 €4 991 €195 €
Výsledok hospodárenia18 984 €−18 741 €5 221 €7 210 €685 €6 009 €5 509 €1 378 €877 €−446 €1 347 €1 583 €11 €
Aktíva spolu39 485 €24 962 €39 186 €35 559 €22 568 €22 861 €19 661 €10 191 €8 952 €8 188 €8 531 €7 442 €—
Vlastné imanie34 627 €15 643 €34 384 €29 163 €21 953 €21 268 €15 259 €9 750 €8 372 €7 495 €7 941 €6 594 €—
Podané30. 6. 202618. 3. 202527. 6. 202415. 6. 202322. 3. 202228. 6. 20212. 7. 202010. 3. 201925. 3. 20189. 3. 20179. 3. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3001. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023771629
platiteľ od 15. 12. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kozácka 7987/54, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 31534/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253001. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 1. 2024Nový spoločníkIng. Tatiana Šoltésová, podiel 100 %
  3. 18. 12. 2023Nový člen vedeniaIng. Tatiana Šoltésová, konateľ
  4. 15. 12. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2023771629
  5. 25. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47124369

TechFrame, s.r.o. – tržby 106 tis. € – IČO 47124369