SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47129689

PROMINENCE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2013
IČO
47129689
DIČ
2023781331
Sídlo
Bratislavská 45/55, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľIgor Rečka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PROMINENCE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 21. 5. 2013. Vo vedení firmy: Igor Rečka. V roku 2025 mala firma tržby 94 tis. € (−0,9 %) a stratu 27 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať41. z 123 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
94 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2014
−39 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+6 %2016+91 %2017−38 %2018−6 %2019+21 %2020−18 %2021−15 %2022−17 %2023−14 %2024−12 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,4 %
  • Najlepší rok
    2016, +91 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -28,7 %
    −27,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -191,2 %
    −189,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -14,0 %
    −13,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,7 %
    +14,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby94 493 €95 351 €107 890 €126 141 €152 892 €180 271 €219 095 €180 971 €192 886 €311 582 €162 972 €154 357 €—
Výsledok hospodárenia−27 148 €−853 €82 €−4 755 €−3 956 €301 €21 490 €−4 347 €−37 019 €3 077 €1 262 €4 684 €1 235 €
Aktíva spolu194 061 €186 146 €169 083 €234 189 €124 726 €86 657 €118 787 €125 904 €93 662 €133 607 €92 306 €115 596 €81 180 €
Vlastné imanie14 196 €41 344 €42 197 €42 115 €46 870 €50 826 €50 525 €84 035 €88 382 €125 401 €89 323 €10 920 €6 235 €
Podané30. 3. 202619. 5. 202515. 6. 202429. 3. 202329. 3. 202231. 3. 202126. 6. 202020. 6. 201919. 3. 201825. 3. 201723. 3. 201612. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
41. z 123 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023781331
platiteľ od 3. 7. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bratislavská 45/55, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 5. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 31708/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49320 Taxislužba
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnoti (veľkooobchod)od 2013
  • taxislužbaod 2014
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Taxislužba — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 47 tis. € · posledná 15. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny GalantaDohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €15. 3. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny GalantaDodatok ŠR—24. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR10 tis. €21. 3. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR9 tis. €24. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202541. z 123
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (taxislužba).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 12. 2022Nový člen vedeniaIgor Rečka, konateľ
  3. 24. 6. 2016Presun sídlaBratislavská 45/55 Galantapredtým Nová Doba 926/18 Galanta
  4. 3. 7. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023781331
  5. 21. 5. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia taxislužba s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47129689

PROMINENCE s.r.o. – tržby 94 tis. € – IČO 47129689