SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47130679

MH 10 s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košeca · od 2013
IČO
47130679
DIČ
2023755613
Sídlo
Rudnianska 893/34, 018 64 Košeca
firmy v okolí

KonateľMilan Hovorka+ 2 ďalšie osoby

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MH 10 s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košeca, v registri od 24. 4. 2013. Vo vedení firmy: Milan Hovorka, Lucia Krajčovič a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 164 tis. € (−58,8 %) a stratu 19 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
164 tis. €
Za rok
−59 %
Od 2013
+31 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−100 %2015—2016+285 %2017−8 %2018+6 %2019−13 %2020−61 %2021×8,12022+49 %2023−27 %2024−58 %2025−59 %
  • Najlepší rok
    2021, ×8,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -11,9 %
    +1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,9 %
    +4,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,6 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,4 %
    +0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby163 868 €397 351 €939 750 €1 293 406 €869 602 €106 713 €272 750 €314 585 €297 177 €324 629 €84 351 €0 €125 320 €
Výsledok hospodárenia−19 437 €−53 118 €180 567 €301 754 €236 863 €−3 427 €3 187 €22 594 €18 775 €22 638 €−38 495 €−23 926 €7 489 €
Aktíva spolu1 187 056 €1 201 746 €1 361 981 €1 409 056 €1 465 539 €644 967 €300 197 €251 471 €346 480 €282 136 €235 936 €244 988 €158 016 €
Vlastné imanie659 506 €678 942 €732 060 €551 493 €249 738 €12 875 €16 302 €13 116 €−9 478 €−28 253 €−49 932 €−11 437 €12 489 €
Podané25. 2. 202612. 5. 202527. 3. 202413. 6. 202328. 6. 202210. 5. 202118. 3. 202021. 3. 201923. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201629. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1358. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023755613
platiteľ od 16. 9. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rudnianska 893/34, 018 64 Košeca
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 28089/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košeca.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2013
  • Skladovanieod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 15. 1. 2024

Posledné zmluvy

  • Považská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva o zriadení vecného bremena č. 1468/2023—15. 1. 2024
  • Považská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva o zriadení vecného bremena v prospech tretej osoby č. 1467/2023—15. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251358. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 8. 2024Nový člen vedeniaMarek Hovorka, konateľ
  3. 9. 8. 2024Nový člen vedeniaLucia Krajčovič, konateľ
  4. 16. 9. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023755613
  5. 24. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47130679

MH 10 s. r. o. – tržby 164 tis. € – IČO 47130679