SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47142111

ETROVER s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čachtice · od 2013
IČO
47142111
DIČ
2023755668
Sídlo
L. Novomeského 479, 916 21 Čachtice
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ETROVER s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čachtice, v registri od 27. 4. 2013. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−1 tis.01 tis.2 tis.2013—2014−17 %2015+29 %2016−12 %2017strata2021—2022—2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    3 z 10
  • Najlepší rok
    2015, +29 %
  • Najslabší rok
    2017, strata 554 €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -3,2 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,1 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,1 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby—————————9 309 €5 000 €2 800 €41 019 €
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €0 €0 €0 €———−554 €1 668 €1 900 €1 470 €1 776 €
Aktíva spolu10 920 €11 260 €11 260 €11 260 €11 260 €11 260 €11 260 €11 260 €11 740 €12 294 €10 626 €8 792 €7 459 €
Vlastné imanie10 580 €10 920 €11 260 €11 260 €11 260 €11 260 €11 260 €11 260 €11 260 €11 814 €10 146 €8 246 €6 776 €
Podané27. 3. 202628. 3. 20253. 3. 202425. 3. 202326. 3. 202224. 3. 202117. 3. 202026. 3. 201923. 6. 201825. 3. 201729. 3. 201631. 5. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
L. Novomeského 479, 916 21 Čachtice
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 28102/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4941 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čachtice.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Sťahovacie službyod 2013
  • Vykonávanie odťahovej službyod 2013
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2013
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4941), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 1. 2026Nový spoločníkMartina Chrapová, podiel 100 %
  3. 27. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47142111

ETROVER s.r.o. – strata 340 € – IČO 47142111