SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47160705

DAKOBAU spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sládkovičovo · od 2013
IČO
47160705
DIČ
2023784202
Sídlo
Cukrovarská 237/10, 925 21 Sládkovičovo
firmy v okolí

KonateľŠtefan Dančo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DAKOBAU spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sládkovičovo, v registri od 5. 6. 2013. Vo vedení firmy: Štefan Dančo. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € a zisk 250 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6580. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
+134 %
010 tis.20 tis.2014—2016+182 %2017+54 %2018−65 %2019+20 %2020+119 %2021−64 %2022+164 %2023+37 %2024−31 %2025+134 %
  • Najlepší rok
    2016, +182 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,6 %
    −6,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,6 %
    −1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    64,6 %
    −6,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby16 500 €7 050 €10 160 €7 410 €2 812 €7 884 €3 600 €3 000 €8 453 €5 500 €1 950 €—
Výsledok hospodárenia250 €1 249 €229 €226 €360 €483 €406 €79 €2 057 €1 800 €1 370 €230 €
Aktíva spolu43 959 €52 253 €14 087 €13 858 €13 662 €13 317 €12 756 €12 259 €12 707 €10 610 €7 080 €5 299 €
Vlastné imanie15 546 €15 296 €14 047 €13 818 €13 592 €13 232 €12 644 €12 238 €12 160 €10 102 €6 600 €5 230 €
Podané26. 5. 20263. 6. 202525. 6. 20249. 6. 202320. 6. 202230. 6. 20215. 6. 20209. 5. 201923. 6. 201829. 6. 201729. 6. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6580. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cukrovarská 237/10, 925 21 Sládkovičovo
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 6. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 31820/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sládkovičovo.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2013
  • Sťahovacie službyod 2013
  • Vykonávanie odťahovej službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256580. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 5. 2026 · 2 záznamy

  1. 26. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 6. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47160705

DAKOBAU spol. s r.o. – tržby 17 tis. € – IČO 47160705