SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47168129

Triple P s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2013

predtým CONIL s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47168129
DIČ
2023776535
Sídlo
Muškátová 496/44, 040 11 Košice – Západ
firmy v okolí

KonateľPatrícia Pončáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Triple P s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Západ, v registri od 25. 5. 2013. Vo vedení firmy: Patrícia Pončáková a František Fečo. V roku 2025 mala firma tržby 70 tis. € (+201,6 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2044. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
70 tis. €
Za rok
+202 %
025 tis.50 tis.75 tis.2013—2014+72 %2015−16 %2016+39 %2017−25 %2018−29 %2019+46 %2020−84 %2021−20 %2022+85 %2023−6 %2024×13,42025+202 %
  • Najlepší rok
    2024, ×13,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,1 %
    +20,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    64,7 %
    +45,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    59,4 %
    +41,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,2 %
    +3,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby69 936 €23 189 €1 734 €1 840 €993 €1 247 €7 891 €5 398 €7 587 €10 151 €7 305 €8 721 €5 070 €
Výsledok hospodárenia20 358 €2 104 €369 €398 €−8 €195 €−131 €8 €830 €1 162 €62 €1 202 €−108 €
Aktíva spolu34 261 €11 632 €9 045 €8 742 €8 212 €8 254 €8 319 €8 417 €9 099 €10 931 €12 530 €14 009 €4 953 €
Vlastné imanie31 441 €11 083 €8 980 €8 610 €8 212 €8 219 €8 025 €8 156 €8 149 €7 318 €6 156 €6 094 €4 892 €
Podané18. 3. 202627. 2. 202510. 2. 20243. 2. 20235. 2. 202213. 3. 202111. 5. 202028. 3. 201916. 3. 201823. 3. 201716. 2. 201624. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2044. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023776535
platiteľ od 1. 10. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Muškátová 496/44, 040 11 Košice – Západ
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 5. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 32416/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
FELIMA s.r.o. · CONIL s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Západ.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore: Poistenia alebo zaisteniaod 2024
  • poskytovanie služieb osobného charakteruod 2024
  • poskytovanie sociálnych služiebod 2024
  • vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 2024
  • čistiace a upratovacie službyod 2024
  • prekladateľské a tlmočnícke služby – španielsky jazykod 2024
  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov – španielsky jazykod 2024
  • fotografické službyod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252044. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2023776535
  3. 18. 7. 2025Nový člen vedeniaFrantišek Fečo, konateľ
  4. 26. 10. 2024Zmena obchodného menaTriple P s. r. o.predtým FELIMA s.r.o.
  5. 26. 10. 2024Presun sídlaMuškátová 496/44 Košice - mestská časť Západpredtým Na Kope 989/2 Košice - mestská časť Myslava
  6. 26. 10. 2024Nový spoločníkPatrícia Pončáková, podiel 100 %
  7. 21. 10. 2024Nový člen vedeniaPatrícia Pončáková, konateľ
  8. 1. 10. 2019Zmena obchodného menaFELIMA s.r.o.predtým CONIL s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47168129

Triple P s. r. o. – tržby 70 tis. € – IČO 47168129