SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47193000

Conceptools s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2013
IČO
47193000
DIČ
2023794531
Sídlo
Štefánikova 3884/24, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Ivan Marcinko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Conceptools s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 14. 6. 2013. Vo vedení firmy: Ivan Marcinko. V roku 2025 mala firma tržby 108 tis. € (+19,0 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať421. z 1 431 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
108 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2017
+311 %
050 tis.100 tis.150 tis.2017—2019−6 %2020−48 %2021+172 %2022−3 %2023+68 %2024+59 %2025+19 %
  • Najlepší rok
    2021, +172 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,9 %
    +0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,0 %
    +1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,2 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    21,2 %
    −14,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201520142013
Tržby108 146 €90 848 €57 056 €33 975 €34 933 €12 857 €24 776 €—26 297 €———
Výsledok hospodárenia6 374 €4 748 €−78 €2 506 €12 424 €−5 762 €1 114 €535 €2 987 €13 821 €1 739 €0 €
Aktíva spolu62 380 €66 598 €55 643 €49 555 €52 160 €26 732 €39 300 €47 619 €64 356 €24 673 €7 245 €5 000 €
Vlastné imanie49 182 €42 808 €38 061 €38 140 €35 636 €23 212 €28 972 €27 857 €27 320 €20 560 €6 739 €5 000 €
Podané1. 5. 202619. 3. 20259. 3. 20241. 3. 20238. 5. 202222. 2. 202127. 3. 202031. 3. 201930. 3. 201830. 3. 201631. 3. 201531. 12. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
421. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023794531
platiteľ od 23. 3. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefánikova 3884/24, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 6. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 28143/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

44 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Výroba výrobkov z papieraod 2013
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2013
  • Fotografické službyod 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 9 tis. € · posledná 15. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025421. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 1. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 3. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023794531
  3. 14. 6. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47193000

Conceptools s.r.o. – tržby 108 tis. € – IČO 47193000