SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47198630

Envi Co. s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým WAGE, s.r.o.

IČO
47198630
DIČ
2023793849
Sídlo
Hattalova 12/a, 831 03 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľBruno Lipnička

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Envi Co. s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 8. 6. 2013. Vo vedení firmy: Bruno Lipnička. V roku 2025 mala firma tržby 56 tis. € (−51,7 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2218. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
56 tis. €
Za rok
−52 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−47 %2022×19,92023+22 %2024+141 %2025−52 %
  • Najlepší rok
    2022, ×19,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,7 %
    −31,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,9 %
    −30,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,9 %
    −26,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,7 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby56 402 €116 857 €48 564 €39 700 €——————2 000 €3 800 €—
Výsledok hospodárenia12 227 €62 501 €36 017 €33 434 €−447 €−1 642 €−284 €−284 €−764 €−1 400 €1 186 €2 139 €−388 €
Aktíva spolu205 729 €191 703 €115 322 €78 605 €4 016 €3 963 €5 405 €5 859 €6 623 €7 387 €8 837 €7 912 €4 612 €
Vlastné imanie177 534 €165 307 €102 864 €66 847 €3 116 €3 563 €5 205 €5 489 €5 773 €6 537 €7 937 €6 751 €4 612 €
Podané30. 3. 202616. 6. 202528. 3. 20244. 6. 202323. 3. 202212. 5. 202116. 5. 202011. 3. 201919. 3. 201824. 3. 201723. 4. 201620. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2218. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023793849
platiteľ od 1. 6. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hattalova 12/a, 831 03 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 6. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 89740/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
WAGE, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
  • Prípravné práce k realizácii staviebod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252218. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2023793849
  3. 1. 10. 2020Presun sídlaHattalova 12/a Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Stromová 13 Bratislava-Nové Mesto
  4. 14. 5. 2020Zmena obchodného menaEnvi Co. s.r.o.predtým WAGE, s.r.o.
  5. 8. 6. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47198630

Envi Co. s.r.o. – tržby 56 tis. € – IČO 47198630