SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47205709

MIHO INVEST, s. r. o. v likvidácii

Zaniknutá 11. 4. 2024Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým MIHO INVEST, s. r. o.

IČO
47205709
DIČ
2023791275
Sídlo
Gercenova 4, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MIHO INVEST, s. r. o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 18. 6. 2013 do 11. 4. 2024. V roku 2024 mala firma tržby 29 tis. € a zisk 95 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Registrácia zrušená 1. 9. 2021
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
29 tis. €
Za rok
×97,4
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015×61,52016−44 %2017+43 %2018−100 %2023+170 %2024×97,4
  • Najlepší rok
    2024, ×97,4

Ukazovatele 2024

  • ROE
    76,3 %
    +70,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    76,3 %
    +71,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,0 %
    −5,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017201620152014
Tržby29 211 €300 €————111 €233 680 €163 266 €291 061 €4 736 €
Výsledok hospodárenia94 745 €9 439 €−200 €−1 985 €−562 €−530 €−633 €32 680 €55 311 €97 542 €−2 510 €
Aktíva spolu124 130 €176 929 €211 831 €267 011 €268 946 €269 508 €270 038 €271 281 €270 768 €324 790 €196 216 €
Vlastné imanie124 130 €167 718 €202 742 €202 942 €204 927 €205 489 €206 019 €206 652 €173 972 €118 661 €21 119 €
Podané10. 3. 202430. 9. 202325. 2. 202313. 2. 202218. 4. 202118. 4. 202126. 2. 201919. 3. 20184. 3. 201723. 6. 201626. 4. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2023791275
platiteľ od 1. 3. 2017

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gercenova 4, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
18. 6. 2013 – 11. 4. 2024
10 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 89927/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
52290 Ostatné pomocné činnosti v doprave
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MIHO INVEST, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

27 ukončených činností

  • Administratívne služby2013 – 2024
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov2013 – 2024
  • Čistiace a upratovacie služby2013 – 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)2013 – 2024
  • Kuriérske služby2013 – 2024
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí2013 – 2024
  • Počítačové služby2013 – 2024
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach2013 – 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné činnosti v doprave — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52290), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 4. 2024 · 7 záznamov

  1. 11. 4. 2024Zánik
  2. 10. 3. 2024Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 7. 7. 2023Zmena obchodného menaMIHO INVEST, s. r. o. v likvidáciipredtým MIHO INVEST, s. r. o.
  4. 1. 9. 2021Zrušená registrácia DPH
  5. 1. 3. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023791275
  6. 21. 5. 2015Presun sídlaGercenova 4 Bratislavapredtým Agátová 39 Bernolákovo
  7. 18. 6. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné činnosti v doprave s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47205709

MIHO INVEST, s. r. o. v likvidácii – tržby 29 tis. € – IČO 47205709