SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47210753

iSprávca SK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47210753
DIČ
2023797160
Sídlo
Borská 2999/6, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
firmy v okolí

KonateľIng. Verona Medvecká

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

iSprávca SK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves, v registri od 21. 6. 2013. Vo vedení firmy: Verona Medvecká. V roku 2025 mala firma tržby 97 tis. € (+4,5 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať180. z 332 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
97 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2014
+819 %
050 tis.100 tis.2014—2015−3 %2016+25 %2017+13 %2018+25 %2019−12 %2020+1 %2021−9 %2022+71 %2023+210 %2024+19 %2025+4 %
  • Najlepší rok
    2023, +210 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,8 %
    −11,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -42,9 %
    −40,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,6 %
    +23,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby97 236 €93 086 €78 100 €25 164 €14 703 €16 160 €16 062 €18 257 €14 600 €12 923 €10 301 €10 585 €
Výsledok hospodárenia−12 466 €−1 112 €−3 089 €−2 219 €3 414 €1 464 €1 158 €2 383 €4 804 €3 108 €5 108 €5 541 €
Aktíva spolu29 028 €49 443 €48 327 €52 765 €26 158 €19 630 €18 452 €27 103 €15 733 €14 281 €14 624 €8 946 €
Vlastné imanie4 189 €18 656 €19 767 €22 856 €25 075 €——19 038 €—13 801 €12 694 €7 586 €
Podané3. 6. 20265. 5. 202526. 3. 202430. 3. 20237. 6. 20227. 6. 202123. 6. 202018. 6. 201930. 6. 201822. 6. 201723. 3. 201610. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
180. z 332 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023797160
platiteľ od 15. 10. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Borská 2999/6, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 6. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 90003/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • prekladateľské a tlmočnícke služby anglický jazykod 2013
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2013
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb – drevárske konštrukcieod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • sťahovacie službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 462 tis. € · posledná 14. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti12 tis. €14. 11. 2025
  • Základná školaZMLUVA O NÁJME NEBYTOVÝCH PRIESTOROV č. 21/202550 €6. 10. 2025
  • MH Teplárenský holding, a.s.Dodatok č. 1 k Zmluve o refakturácii nákladov č. odberateľa: 4600001154 zo dňa 26.09.2012—27. 6. 2025
  • Základná školaZmluva o nájme nebytových priestorov50 €5. 11. 2024
  • Štátny fond rozvoja bývaniaDODATOK Č. 1 k zmluve č. 104/1/2012/VPZ o poskytnutí podpory vo forme: úveru uzatvorenej dňa 20.2.2012—27. 5. 2024
  • Štátny fond rozvoja bývaniaDODATOK Č. 1 k zmluve č. 104/1/2012/VPZ o poskytnutí podpory vo forme: úveru uzatvorenej dňa 20.2.2012—27. 5. 2024
  • Štátny fond rozvoja bývaniaDODATOK Č. 1 k zmluve č. 104/14/2012 o poskytnutí podpory vo forme: úveru uzatvorenej dňa 20.2.2012 v zastúpení: iSprávca SK, s.r.o. —27. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6832), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025180. z 332
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

9 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Zobrazených 8 najnovších z 9.

História zmien

Posledná zmena 3. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 3. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 10. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2023797160
  3. 21. 6. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47210753

iSprávca SK, s. r. o. – tržby 97 tis. € – IČO 47210753