SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47211776

DuOfta s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47211776
DIČ
2023803991
Sídlo
Budovateľská 1064/28, 821 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMUDr. Gabriela Slezáková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DuOfta s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 4. 7. 2013. Vo vedení firmy: Gabriela Slezáková. V roku 2025 mala firma tržby 211 tis. € (+12,0 %) a zisk 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať923. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
211 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2014
+115 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+6 %2016+5 %2017+2 %2018+1 %2019+6 %2020−4 %2021−6 %2022+28 %2023+32 %2024+2 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,2 %
  • Najlepší rok
    2023, +32 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,7 %
    −12,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,5 %
    −15,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,9 %
    −14,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,0 %
    −1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby211 183 €188 533 €184 063 €139 781 €109 288 €115 784 €120 422 €113 118 €111 470 €108 800 €103 684 €98 072 €—
Výsledok hospodárenia39 471 €59 437 €64 486 €32 631 €11 984 €21 322 €24 408 €32 190 €18 022 €13 745 €24 766 €7 855 €−1 202 €
Aktíva spolu233 938 €192 759 €252 058 €183 580 €145 962 €130 171 €110 064 €94 113 €50 600 €47 678 €56 787 €28 127 €—
Vlastné imanie212 800 €173 329 €223 817 €159 331 €126 700 €114 717 €93 395 €68 987 €36 797 €18 774 €36 419 €11 653 €—
Podané30. 6. 202631. 3. 20252. 4. 202430. 3. 202331. 3. 202230. 3. 202130. 3. 202031. 3. 20191. 4. 201830. 3. 201730. 6. 201626. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
923. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Budovateľská 1064/28, 821 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 90268/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2013
  • reklamné a marketingové služby,od 2013
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,od 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2013
  • administratívne služby,od 2013
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
30 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025923. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 1. 2014Nový spoločníkMUDr. Gabriela Slezáková, podiel 100 %
  3. 4. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47211776

DuOfta s. r. o. – tržby 211 tis. € – IČO 47211776