SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47217065

Staps s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ivanka pri Nitre · od 2013
IČO
47217065
DIČ
2023801549
Sídlo
Beňadikova 908/45, 951 12 Ivanka pri Nitre
firmy v okolí

KonateľIng. Samuel Szabó

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Staps s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ivanka pri Nitre, v registri od 2. 7. 2013. Vo vedení firmy: Samuel Szabó. V roku 2025 mala firma tržby 40 tis. € (−20,8 %) a stratu 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať956. z 1 596 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
40 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2014
+9 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+39 %2016+165 %2017+159 %2018−10 %2019−62 %2020−41 %2021−10 %2022+54 %2023−30 %2024−25 %2025−21 %
  • Najlepší rok
    2016, +165 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -34,5 %
    +8,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -10,7 %
    +4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    121,0 %
    +11,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby40 035 €50 545 €67 301 €96 324 €62 609 €69 555 €118 354 €314 945 €351 582 €135 913 €51 199 €36 727 €
Výsledok hospodárenia−13 797 €−21 778 €−76 €181 €4 383 €2 411 €−957 €−1 388 €2 770 €339 €3 547 €−567 €
Aktíva spolu129 520 €143 812 €122 680 €99 367 €63 704 €97 282 €118 359 €101 353 €122 496 €76 857 €29 920 €13 641 €
Vlastné imanie−27 247 €−13 450 €8 282 €8 220 €5 304 €3 621 €9 633 €10 590 €11 977 €8 919 €3 580 €33 €
Podané12. 2. 202626. 2. 20259. 2. 20243. 3. 202314. 2. 202221. 5. 202130. 3. 202028. 3. 201923. 3. 201813. 3. 201723. 3. 201620. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
956. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023801549
platiteľ od 1. 1. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Beňadikova 908/45, 951 12 Ivanka pri Nitre
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 34584/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ivanka pri Nitre.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Skladovanieod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 23 tis. € · posledná 2. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Branč, Hlavné námestie č. 1, 951 13 BrančMandátna zmluva11 tis. €2. 7. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025956. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Samuel Szabó
  3. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Samuel Szabó
  4. 1. 1. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023801549
  5. 2. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47217065

Staps s.r.o. – tržby 40 tis. € – IČO 47217065