SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47218142

777888, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bobrovček · od 2013
IČO
47218142
DIČ
2023804871
Sídlo
032 21 Bobrovček
firmy v okolí

KonateľZdenko Gašperák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

777888, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bobrovček, v registri od 3. 7. 2013. Vo vedení firmy: Zdenko Gašperák. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (+26,7 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1559. z 4 183 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
+27 %
Od 2014
+346 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+172 %2016+8 %2017+17 %2018+6 %2020−17 %2021+35 %2022+6 %2023+1 %2024−20 %2025+27 %
  • Najlepší rok
    2015, +172 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    85,8 %
    +10,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    36,1 %
    −2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    36,0 %
    −2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,3 %
    −0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201820172016201520142013
Tržby49 950 €39 410 €49 410 €48 820 €46 130 €34 090 €41 090 €38 795 €33 020 €30 545 €11 210 €—
Výsledok hospodárenia42 841 €29 592 €40 775 €38 976 €38 062 €20 811 €28 470 €25 710 €18 212 €13 496 €4 911 €3 252 €
Aktíva spolu119 057 €76 517 €274 706 €234 048 €202 110 €120 241 €100 094 €72 520 €50 742 €30 873 €14 556 €9 223 €
Vlastné imanie118 707 €75 867 €274 054 €233 279 €194 303 €119 863 €99 052 €70 582 €44 871 €26 659 €13 163 €8 252 €
Podané15. 4. 202626. 3. 202529. 6. 202428. 6. 202328. 6. 202230. 6. 20201. 4. 201928. 3. 201830. 3. 201713. 6. 201625. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1559. z 4 183 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
032 21 Bobrovček
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 59461/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bobrovček.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 3 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Masérske službyod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251559. z 4 183
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 15. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 10. 2021Nový spoločníkZdenko Gašperák, podiel 100 %
  3. 3. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47218142

777888, s.r.o. – tržby 50 tis. € – IČO 47218142