SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47218754

G50 s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47218754
DIČ
2023811493
Sídlo
Grösslingova 50, 811 09 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJUDr. Renát Dvorecký

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

G50 s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 7. 2013. Vo vedení firmy: Renát Dvorecký. V roku 2025 mala firma tržby 130 tis. € (+2,1 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať340. z 1 071 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
130 tis. €
Za rok
+2 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014×12,62015−17 %2016−49 %2017+22 %2018+89 %2019+38 %2020−13 %2021+68 %2022−9 %2023+6 %2024+7 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2014, ×12,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,1 %
    +21,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,4 %
    +1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    102,6 %
    −0,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby129 604 €126 964 €118 491 €111 875 €123 150 €73 217 €83 703 €60 711 €32 107 €26 400 €51 614 €61 850 €4 900 €
Výsledok hospodárenia9 240 €−18 037 €−4 431 €15 069 €12 285 €−18 283 €11 626 €−81 757 €−709 €4 592 €8 844 €−7 646 €1 303 €
Aktíva spolu2 163 086 €2 215 397 €2 260 930 €2 123 472 €2 245 200 €2 176 343 €2 229 586 €2 034 953 €1 422 401 €398 156 €836 647 €372 024 €6 692 €
Vlastné imanie−55 977 €−65 217 €−47 180 €−42 749 €−55 017 €−67 302 €−49 020 €−60 646 €11 384 €12 093 €7 501 €−1 343 €6 303 €
Podané20. 6. 202624. 6. 202528. 6. 202428. 6. 202329. 6. 202223. 6. 202131. 10. 202026. 6. 201929. 6. 201829. 6. 201730. 3. 20168. 7. 201628. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
340. z 1 071 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023811493
platiteľ od 10. 9. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Grösslingova 50, 811 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 90510/B
Základné imanie
15 000 €
Hlavná činnosť
68320 Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025340. z 1 071
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 20. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 20. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 12. 2018Nový spoločníkJUDr. Renát Dvorecký, podiel 80 %
  3. 4. 12. 2018Nový spoločníkEva Dvorecká, podiel 20 %
  4. 13. 12. 2014Presun sídlaGrösslingova 50 Bratislavapredtým Lermontovova 18 Bratislava-Staré Mesto
  5. 10. 9. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023811493
  6. 13. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47218754

G50 s. r. o. – tržby 130 tis. € – IČO 47218754