SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47225548

dk, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Novoť · od 2013
IČO
47225548
DIČ
2023812373
Sídlo
Novoť 902, 029 55 Novoť
firmy v okolí

KonateľDušan Kozaňák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

dk, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Novoť, v registri od 16. 7. 2013. Vo vedení firmy: Dušan Kozaňák. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (−30,3 %) a zisk 41 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať622. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
−30 %
Od 2013
+2825 %
01 mil.2 mil.2013—2014+135 %2015+37 %2016+39 %2017+23 %2018+97 %2019+75 %2020−36 %2021−22 %2022−14 %2023+212 %2024+66 %2025−30 %
  • Najlepší rok
    2023, +212 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    +4,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,2 %
    +22,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,3 %
    +8,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,0 %
    −7,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 153 245 €1 654 685 €997 549 €320 188 €370 766 €474 405 €746 047 €426 107 €216 599 €175 620 €126 650 €92 527 €39 433 €
Výsledok hospodárenia40 661 €−12 677 €61 228 €13 202 €21 757 €26 281 €60 653 €17 607 €5 416 €4 097 €3 349 €3 825 €924 €
Aktíva spolu643 681 €663 400 €691 879 €450 533 €335 572 €317 428 €260 356 €170 875 €156 411 €42 825 €51 613 €37 515 €14 874 €
Vlastné imanie251 323 €210 660 €223 335 €162 108 €148 907 €127 151 €100 870 €40 218 €22 611 €17 195 €13 098 €9 749 €5 924 €
Podané16. 3. 202622. 3. 202525. 3. 202416. 3. 202314. 3. 202216. 2. 202123. 2. 20208. 3. 20192. 3. 201812. 3. 20177. 3. 201617. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
622. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023812373
platiteľ od 1. 9. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Novoť 902, 029 55 Novoť
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 59563/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Novoť.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
25 zmlúv
spolu 5,7 mil. € · posledná 13. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025622. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 10. 2022Nový spoločníkDušan Kozaňák, podiel 100 %
  3. 9. 1. 2018Zápis konečného užívateľa výhodDušan KOZAŇÁK
  4. 1. 9. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023812373
  5. 16. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47225548

dk, s.r.o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 47225548