SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47229772

SEASON INTERNATIONAL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47229772
DIČ
2023809579
Sídlo
Zámocká 34, 811 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľVito Antonio Melillo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SEASON INTERNATIONAL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 4. 7. 2013. Vo vedení firmy: Vito Antonio Melillo. V roku 2025 mala firma tržby 18 tis. € (−0,9 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8580. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
18 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2014
−29 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+161 %2016−71 %2017+95 %2018+9 %2019−2 %2020−43 %2021−67 %2022×6,82023−78 %2024+62 %2025−1 %
  • Najlepší rok
    2022, ×6,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -67,2 %
    +32,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -83,9 %
    −7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    293,5 %
    +127,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby18 000 €18 170 €11 200 €50 900 €7 501 €22 500 €39 580 €40 500 €37 287 €19 100 €66 680 €25 500 €—
Výsledok hospodárenia−12 090 €−18 152 €−32 885 €4 519 €−2 107 €9 167 €844 €6 916 €5 151 €−1 985 €439 €1 399 €907 €
Aktíva spolu14 409 €23 795 €57 270 €102 595 €73 781 €61 754 €55 006 €53 751 €61 200 €47 700 €47 072 €19 179 €17 195 €
Vlastné imanie−27 878 €−15 788 €2 365 €35 250 €30 731 €32 838 €23 671 €22 827 €15 911 €10 760 €12 745 €12 306 €10 907 €
Podané30. 6. 202626. 6. 202529. 6. 202430. 6. 20233. 6. 202230. 6. 202116. 10. 20209. 9. 201930. 6. 201814. 9. 201727. 9. 201627. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8580. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023809579
platiteľ od 17. 7. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zámocká 34, 811 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 90259/B
Základné imanie
10 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod);od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258580. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

28 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 28.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 11. 2017Nový spoločníkVito Antonio Melillo, podiel 100 %
  3. 23. 11. 2013Nový člen vedeniaVito Antonio Melillo, konateľ
  4. 4. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47229772

SEASON INTERNATIONAL, s.r.o. – tržby 18 tis. € – IČO 47229772