SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47232013

FireAlarm s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľká Mača · od 2010

predtým Solar Holding s. r. o.

IČO
47232013
DIČ
2023162185
Sídlo
Veľká Mača 172, 925 32 Veľká Mača
firmy v okolí

KonateľAdolf Kamen

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FireAlarm s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľká Mača, v registri od 28. 12. 2010. Vo vedení firmy: Adolf Kamen. V roku 2025 mala firma tržby 147 tis. € (+40,1 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1945. z 6 447 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
147 tis. €
Za rok
+40 %
Od 2015
+257 %
050 tis.100 tis.150 tis.2015—2016+2 %2017+0 %2018+25 %2019+48 %2020−54 %2021−13 %2022+36 %2023+161 %2024−5 %2025+40 %
  • Najlepší rok
    2023, +161 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,8 %
    −18,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,9 %
    −29,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    −27,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,8 %
    +21,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby147 227 €105 059 €110 736 €42 455 €31 122 €35 702 €77 803 €52 646 €42 243 €42 168 €41 265 €—
Výsledok hospodárenia1 221 €20 365 €9 454 €−122 €4 045 €−4 508 €6 532 €4 273 €−528 €849 €5 672 €6 697 €
Aktíva spolu85 780 €69 644 €59 584 €42 518 €38 992 €36 793 €45 940 €37 189 €33 660 €32 809 €41 986 €38 159 €
Vlastné imanie62 760 €65 628 €45 263 €35 809 €35 932 €31 887 €36 395 €29 863 €25 590 €26 118 €25 268 €19 597 €
Podané31. 5. 20261. 6. 202530. 5. 202431. 5. 202331. 5. 202231. 5. 20212. 3. 202027. 2. 201931. 5. 201828. 2. 201729. 2. 20161. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1945. z 6 447 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023162185
platiteľ od 3. 1. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veľká Mača 172, 925 32 Veľká Mača
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 12. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 28337/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Solar Holding s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľká Mača.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2011
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2011
  • opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2011
  • montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2011
  • poradenská a konzultačná činnosť pri odbornej príprave osôb vykonávajúcich projektovanie, inštalovanie, opravy a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 97 tis. € · posledná 5. 6. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251945. z 6 447
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 9. 2011Zmena obchodného menaFireAlarm s. r. o.predtým Solar Holding s. r. o.
  3. 23. 9. 2011Presun sídlaVeľká Mača 172 Veľká Mačapredtým Rajecká 40 Bratislava
  4. 23. 9. 2011Nový spoločníkAdolf Kamen, podiel 100 %
  5. 14. 9. 2011Nový člen vedeniaAdolf Kamen, konateľ
  6. 28. 12. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47232013

FireAlarm s. r. o. – tržby 147 tis. € – IČO 47232013