SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47324384

SIGNEXPERT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Krtíš · od 2013

predtým STOREA, s.r.o.

IČO
47324384
DIČ
2023809667
Sídlo
Ľ. Štúra 1258/58, 990 01 Veľký Krtíš
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Dräxler+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SIGNEXPERT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Krtíš, v registri od 16. 7. 2013. Vo vedení firmy: Peter Dräxler a Peter Dräxler. V roku 2025 mala firma tržby 5 tis. € a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať259. z 288 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5 tis. €
Za rok
×12,4
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+287 %2015+24 %2016+8 %2017+7 %2018−46 %2019−78 %2020−22 %2021−78 %2024−55 %2025×12,4
  • Najlepší rok
    2025, ×12,4
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby4 852 €390 €——867 €3 925 €5 020 €22 622 €41 955 €39 364 €36 420 €29 409 €7 604 €
Výsledok hospodárenia1 463 €6 €−268 €−215 €219 €1 726 €−268 €4 359 €5 672 €7 831 €8 860 €10 978 €11 €
Aktíva spolu9 143 €7 680 €7 334 €7 602 €7 910 €17 655 €17 904 €46 603 €44 739 €36 241 €30 536 €18 572 €7 444 €
Vlastné imanie8 803 €7 340 €7 334 €7 602 €7 818 €17 362 €15 636 €41 762 €37 402 €30 265 €22 433 €15 989 €5 011 €
Podané29. 6. 202629. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202327. 6. 202222. 6. 20211. 11. 20201. 4. 201925. 5. 201831. 3. 20179. 6. 201630. 6. 201523. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
259. z 288 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023809667
platiteľ od 12. 5. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľ. Štúra 1258/58, 990 01 Veľký Krtíš
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 24524/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4763 Maloobchod so športovými potrebami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
STOREA, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľký Krtíš.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so športovými potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 28. 10. 2015

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4763), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025259. z 288
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so športovými potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 5. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2023809667
  3. 11. 10. 2019Nový člen vedeniaPeter Dräxler, konateľ
  4. 16. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so športovými potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47324384

SIGNEXPERT, s.r.o. – tržby 5 tis. € – IČO 47324384