SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47328541

CP BETON, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Drahovce · od 2013
IČO
47328541
DIČ
2023823868
Sídlo
Voderady 3001, 922 41 Drahovce
firmy v okolí

KonateľMgr. Mária Micháleková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CP BETON, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Drahovce, v registri od 17. 7. 2013. Vo vedení firmy: Mária Micháleková. V roku 2025 mala firma tržby 130 tis. € (+54,9 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať421. z 805 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
130 tis. €
Za rok
+55 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015×222016+216 %2017+1 %2018+0 %2019−49 %2020+78 %2021−28 %2022+152 %2023−12 %2024−61 %2025+55 %
  • Najlepší rok
    2015, ×22

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,9 %
    +10,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,6 %
    +21,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,2 %
    +4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,9 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby129 745 €83 736 €216 071 €245 742 €97 494 €134 556 €75 736 €147 976 €147 494 €146 202 €46 220 €2 100 €—
Výsledok hospodárenia19 390 €4 071 €−3 694 €−7 850 €7 941 €12 332 €1 039 €5 005 €205 €2 833 €11 803 €556 €−1 094 €
Aktíva spolu314 642 €260 840 €252 569 €194 332 €119 698 €106 305 €149 721 €174 866 €179 708 €123 298 €50 490 €9 102 €7 962 €
Vlastné imanie63 377 €43 987 €39 916 €43 610 €51 460 €43 519 €31 187 €30 148 €25 143 €24 938 €20 265 €8 462 €7 906 €
Podané27. 3. 202625. 3. 202526. 3. 202428. 3. 20236. 5. 202230. 3. 20215. 3. 202018. 3. 20191. 5. 201823. 3. 20178. 3. 201626. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
421. z 805 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023823868
platiteľ od 20. 8. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Voderady 3001, 922 41 Drahovce
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 32109/T
Základné imanie
9 000 €
Hlavná činnosť
1110 Pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Drahovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 833 € · posledná 10. 5. 2024

Posledné zmluvy

  • Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRZmluva o spolupráci285 €10. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025421. z 805
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 9. 2017Presun sídlaVoderady 3001 Drahovcepredtým Dolné Voderady 3001/1 Drahovce
  3. 1. 8. 2017Presun sídlaDolné Voderady 3001/1 Drahovcepredtým Dolné Voderady 1001/1 Drahovce
  4. 20. 8. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023823868
  5. 17. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47328541

CP BETON, s.r.o. – tržby 130 tis. € – IČO 47328541