SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47334398

LINGWA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kostolná pri Dunaji · od 2013
IČO
47334398
DIČ
2023832437
Sídlo
903 01 Kostolná pri Dunaji
firmy v okolí

KonateľMgr. Iveta Mikóczyová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LINGWA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kostolná pri Dunaji, v registri od 22. 8. 2013. Vo vedení firmy: Iveta Mikóczyová. V roku 2025 mala firma tržby 11 tis. € (−35,5 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať358. z 489 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11 tis. €
Za rok
−35 %
Od 2014
−69 %
020 tis.40 tis.2014—2015+6 %2016+2 %2017−29 %2018+7 %2019+7 %2020+7 %2021−9 %2022−5 %2023−47 %2024+12 %2025−35 %
  • Najlepší rok
    2024, +12 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    68,3 %
    +1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,4 %
    −6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,2 %
    −6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,7 %
    −0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby10 925 €16 934 €15 062 €28 462 €29 962 €33 055 €31 023 €28 906 €26 920 €37 658 €36 832 €34 822 €—
Výsledok hospodárenia7 462 €11 318 €8 306 €10 728 €7 355 €18 649 €2 526 €2 971 €1 639 €947 €145 €1 338 €633 €
Aktíva spolu81 230 €73 858 €62 734 €55 816 €49 414 €56 566 €38 277 €14 076 €15 953 €19 004 €23 936 €8 154 €9 259 €
Vlastné imanie79 018 €71 556 €60 238 €51 932 €41 204 €33 849 €15 200 €12 674 €9 702 €8 063 €7 116 €6 971 €5 633 €
Podané27. 2. 202610. 3. 202516. 2. 20246. 6. 202310. 6. 202220. 5. 20215. 6. 20208. 3. 20197. 3. 201813. 3. 20173. 3. 201614. 3. 201518. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
358. z 489 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
IČ DPH
SK2023832437
platiteľ od 27. 9. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
903 01 Kostolná pri Dunaji
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 8. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 91380/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
74300 Prekladateľské a tlmočnícke činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kostolná pri Dunaji.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Kancelárske a sekretárske práceod 2013
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov angličtina a nemčinaod 2013
  • Prekladateľské a tlmočnícke služby - angličtina, nemčinaod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prekladateľské a tlmočnícke činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025358. z 489
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prekladateľské a tlmočnícke činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 2. 2022Presun sídla391 Kostolná pri Dunajipredtým 333 Kostolná pri Dunaji
  3. 8. 12. 2016Presun sídla333 Kostolná pri Dunajipredtým Vilová 323/6 Bratislava
  4. 27. 9. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023832437
  5. 22. 8. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prekladateľské a tlmočnícke činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47334398

LINGWA, s. r. o. – tržby 11 tis. € – IČO 47334398