SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47336129

Pro-Ateliers s.r.o

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Nová Ves · od 2013
IČO
47336129
DIČ
2023819193
Sídlo
Duklianska 1579/36, 052 01 Spišská Nová Ves
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Feling+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pro-Ateliers s.r.o je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, v registri od 30. 7. 2013. Vo vedení firmy: Marek Feling a Ján Nebus. V roku 2025 mala firma tržby 103 tis. € (−52,4 %) a stratu 37 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať273. z 714 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
103 tis. €
Za rok
−52 %
Od 2014
+332 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+79 %2016+5 %2017+102 %2018+7 %2019+22 %2020+11 %2021+61 %2022−14 %2023−7 %2024+28 %2025−52 %
  • Najlepší rok
    2017, +102 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -36,4 %
    −51,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -87,9 %
    −129,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -45,9 %
    −74,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,8 %
    +16,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby102 866 €216 250 €168 880 €181 049 €211 464 €131 726 €118 272 €97 046 €90 654 €44 897 €42 638 €23 833 €—
Výsledok hospodárenia−37 451 €31 787 €−13 608 €−5 229 €2 939 €4 008 €−3 725 €−3 155 €3 986 €1 744 €4 438 €1 727 €506 €
Aktíva spolu81 510 €110 744 €71 306 €86 894 €92 800 €85 083 €65 191 €51 325 €55 814 €30 901 €23 009 €18 303 €16 141 €
Vlastné imanie42 583 €76 234 €44 448 €58 054 €63 467 €25 527 €21 519 €25 245 €27 401 €23 416 €21 672 €7 233 €5 506 €
Podané27. 5. 20265. 6. 202511. 3. 20241. 6. 202330. 3. 202211. 3. 202127. 5. 202024. 2. 201930. 3. 201810. 6. 201727. 6. 201618. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
273. z 714 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023819193
platiteľ od 1. 7. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Duklianska 1579/36, 052 01 Spišská Nová Ves
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 32891/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišská Nová Ves.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmienod 2013
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 37 tis. € · posledná 17. 9. 2024

Posledné zmluvy

  • Obec JablonovZmluva o dielo16 tis. €17. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7112), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025273. z 714
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023819193
  3. 12. 1. 2017Presun sídlaDuklianska 1579/36 Spišská Nová Vespredtým Zimná 2698/94 Spišská Nová Ves
  4. 30. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47336129

Pro-Ateliers s.r.o – tržby 103 tis. € – IČO 47336129