SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47340002

Betty Blue s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47340002
DIČ
2023825111
Sídlo
Račianska 145, 831 53 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľMgr. Dezider Szolárd+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Betty Blue s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 1. 8. 2013. Vo vedení firmy: Dezider Szolárd a Viktória Szolárd. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € (−92,2 %) a stratu 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1168. z 1 246 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
−92 %
Od 2014
−92 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+23 %2016+22 %2017−0 %2018+16 %2019+28 %2020−8 %2021+15 %2022+15 %2023+1 %2024−64 %2025−92 %
  • Najlepší rok
    2019, +28 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -22,8 %
    −22,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -20,2 %
    −19,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,3 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 800 €23 018 €64 025 €63 445 €55 317 €48 030 €52 182 €40 760 €35 105 €35 155 €28 736 €23 418 €—
Výsledok hospodárenia−19 831 €−497 €27 798 €19 825 €15 043 €22 027 €9 651 €4 388 €16 895 €5 656 €1 306 €3 021 €1 779 €
Aktíva spolu98 164 €120 813 €116 084 €112 272 €91 504 €73 768 €50 103 €38 966 €44 843 €43 576 €26 326 €16 132 €8 161 €
Vlastné imanie87 057 €106 890 €107 387 €104 589 €84 764 €69 721 €47 695 €38 043 €33 656 €16 761 €11 104 €9 800 €6 779 €
Podané18. 2. 202610. 3. 202522. 5. 20242. 5. 202314. 3. 202211. 3. 20218. 6. 202030. 4. 201928. 6. 201828. 6. 201722. 3. 201627. 3. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1168. z 1 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023825111
platiteľ od 20. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 145, 831 53 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 8. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 112537/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251168. z 1 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 3. 2026Nový spoločníkMgr. Dezider Szolárd, podiel 50 %
  2. 27. 3. 2026Nový spoločníkViktória Szolárd, podiel 50 %
  3. 27. 2. 2026Nový člen vedeniaViktória Szolárd, konateľ
  4. 18. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 20. 1. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2023825111
  6. 9. 6. 2016Presun sídlaRačianska 145 Bratislava - mestská časť Račapredtým Z. Kodálya 792/16 Galanta
  7. 1. 8. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47340002

Betty Blue s.r.o. – tržby 2 tis. € – IČO 47340002