SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47340231

PASTI, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47340231
DIČ
2023831546
Sídlo
Jasovská 4, 851 07 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMartin Pásti

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PASTI, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 8. 8. 2013. Vo vedení firmy: Martin Pásti. V roku 2025 mala firma tržby 55 tis. € (+12,3 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1900. z 3 412 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
55 tis. €
Za rok
+12 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2021×7,42022+59 %2023+80 %2024+8 %2025+12 %
  • Najlepší rok
    2021, ×7,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,2 %
    +7,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    51,6 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    46,1 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,6 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby55 135 €49 104 €45 282 €25 165 €15 815 €——————2 131 €
Výsledok hospodárenia10 577 €5 620 €−8 161 €−3 494 €−4 611 €1 663 €−3 €−1 019 €1 251 €2 551 €−997 €−1 924 €
Aktíva spolu22 935 €12 206 €13 141 €10 478 €11 489 €20 558 €7 430 €6 264 €6 151 €6 170 €5 004 €5 047 €
Vlastné imanie20 507 €10 620 €2 835 €1 506 €386 €20 359 €4 997 €4 901 €5 920 €6 170 €5 004 €1 898 €
Podané6. 1. 202629. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202329. 6. 202229. 6. 20211. 11. 202030. 6. 20191. 7. 201829. 6. 201730. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1900. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023831546
platiteľ od 1. 7. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jasovská 4, 851 07 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 8. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 91063/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Sťahovacie službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Fotografické službyod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251900. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 1. 2026 · 4 záznamy

  1. 6. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2023831546
  3. 26. 1. 2021Presun sídlaJasovská 4 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Gercenova 1 Bratislava-Petržalka
  4. 8. 8. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47340231

PASTI, s.r.o. – tržby 55 tis. € – IČO 47340231