SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47347368

4BT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bojnice · od 2013
IČO
47347368
DIČ
2023819919
Sídlo
Lúčky 1246/34, 972 01 Bojnice
firmy v okolí

KonateľBc. Jakub Škriniar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

4BT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bojnice, v registri od 31. 7. 2013. Vo vedení firmy: Jakub Škriniar. V roku 2025 mala firma tržby 66 tis. € (+17,2 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5508. z 15 642 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
66 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2014
+440 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+22 %2016+49 %2017−5 %2018+5 %2019+33 %2020−67 %2021+60 %2022+143 %2023+6 %2024+40 %2025+17 %
  • Najlepší rok
    2022, +143 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    −24,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,3 %
    −16,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,3 %
    −15,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,5 %
    −1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby65 893 €56 244 €40 317 €38 062 €15 690 €9 782 €29 482 €22 171 €21 182 €22 225 €14 899 €12 204 €
Výsledok hospodárenia1 936 €15 235 €1 522 €15 526 €1 442 €−854 €19 216 €5 059 €5 409 €4 538 €8 669 €6 384 €
Aktíva spolu85 597 €84 812 €66 374 €67 554 €49 776 €48 414 €53 422 €30 291 €25 358 €19 722 €15 137 €11 710 €
Vlastné imanie82 560 €80 624 €65 389 €63 867 €48 341 €46 899 €47 753 €28 537 €23 617 €18 208 €13 669 €11 384 €
Podané29. 6. 202629. 6. 202517. 11. 202430. 6. 202330. 6. 202330. 6. 202323. 9. 202021. 9. 20201. 7. 201810. 4. 201731. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5508. z 15 642 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023819919
platiteľ od 15. 6. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lúčky 1246/34, 972 01 Bojnice
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 28558/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bojnice.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 2013
  • poskytovanie sociálnych služiebod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2013
  • administratívne službyod 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2013
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255508. z 15 642
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 9. 2021Presun sídlaLúčky 1246/34 Bojnicepredtým SNP 15 Bojnice
  3. 8. 9. 2021Nový spoločníkBc. Jakub Škriniar, podiel 100 %
  4. 15. 6. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023819919
  5. 31. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47347368

4BT s. r. o. – tržby 66 tis. € – IČO 47347368